Dezynfekcja 

Jest 80 produktów.
 • Aerodesin 2000 1l

  Medilab

  Preparat gotowy do użycia. Rekomendowany do dezynfekcji sprzętów medycznych oraz małych i trudno dostępnych powierzchni. Działa bakteriobójczo, prątkobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo. Niszczy bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy (HCV, Vacciniawirus, HIV, HBV, Adenowirus, Papovawirus, Poliwirus).

  56,00 zł
  szt.
 • Chusteczki MediWipes DM do dezynfekcji powierzchni 100szt

  Medilab

  Jednorazowe, gotowe do użycia chusteczki MediWipes DM do mycia i dezynfekcji delikatnych powierzchni, wyrobów medycznych i wyposażenia - również wrażliwego na działanie alkoholi. Wykazują szerokie spektrum biobójcze. Wykonane z włókniny o wysokiej gramaturze, o wymiarze 18cm x 20cm, w opakowanie flow-pack (foliowe opakowanie wyposażone w klips). Są...

  33,00 zł
  szt.
 • Desderman Pure żel do dezynfekcji rąk 1l

  Schulke

  Desderman pure gel to żel, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, w szczególności w zakładach opieki zdrowotnej i innych placówkach związanych z ochroną zdrowia.  Posiada właściwości bakteriobójcze (w tym MRSA, Tbc), drożdżakobójcze i wirusobójcze wobec HIV, HBV, HCV, vaccinia, H1N1, poliowirus, rotawirus oraz norowirus (MNV).

  43,00 zł
  szt.
 • Dozownik / atomizer do płynów Gehwol o pojemności 500ml

  Gehwol Professional

  Plastikowy dozownik typu spryskiwacz, rekomendowany do preparatów Gehwol o pojemności butelki 500 ml (0,5 litra) np. płynu do dezynfekcji skóry stóp Lotion, lotionu ziołowego do stóp Kräuterlotion, płynu do zmiękczania zrogowaceń Hornhauterweicher.

 • Incidin Liquid Spray 1l

  Ecolab

  Szybko działający preparat alkoholowy do dezynfekcji powierzchni oraz sprzętu medycznego. Roztwór gotowy do użycia. Aktywny wobec bakterii (łącznie z Tbc), grzybów, wirusów (łącznie z HBV), rotawirusów, wirusa HIV.

  48,00 zł
  szt.
 • Incidin Liquid Spray 650ml

  Ecolab

  Szybko działający preparat alkoholowy do dezynfekcji powierzchni oraz sprzętu medycznego. Roztwór gotowy do użycia. Aktywny wobec bakterii (łącznie z Tbc), grzybów, wirusów (łącznie z HBV), rotawirusów, wirusa HIV.

  37,00 zł
  szt.
 • Koncentrat Enzymex L9 do dezynfekcji narzędzi 1l

  Medilab

  1l koncentratu = 200l roztworu roboczego 0,5% Trójenzymatyczny koncentrat Enzymex L9 do manualnego mycia i dezynfekcji narzędzi, endoskopów i wyrobów medycznych, o szerokim spektrum biobójczym przy niskim stężeniu i krótkim czasie działania: 0,5% - 10 minut. Do stosowania w myjkach ultradźwiękowych i myjniach półautomatycznych. Neutralne pH i zawartość...

  119,00 zł
  szt.
 • Koncentrat Gigasept Instru AF do dezynfekcji narzędzi 2l

  Schulke

  2l koncentratu = ok. 67l roztworu roboczego 5% Gigasept Instru AF do manualnego mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych. Może być używany w myjkach ultradźwiękowych. Działa bakteriobójczo, bójczo wobec prątków gruźlicy, prątkobójczo, drożdżakobójczo, wirusobójczo wobec BVDV, wirusa vaccinia, wirusa polyoma SV40, rotawirusa, adenowirusa. Roztwór...

  162,00 zł
  szt.
 • Koncentrat Virusolve+ do dezyn fekcji narzędzi i powierzchni 1l

  Virusolve

  1l koncentratu = 20l roztworu roboczego 5% Virusolve+ Orchid do mycia i dezynfekcji wysokiego poziomu powierzchni, narzędzi, wyrobów medycznych. Pełne spektrum działania (bakterie z MRSA, grzyby, prątki, wirusy z HBV, HCV, HIV, Polio, Adeno, Norowirus, spory) w czasie 5 min., stężeniu 5%. Hamuje rozwój drobnoustrojów, niszczy ich materiał genetyczny....

  199,00 zł
  Produkt chwilowo niedostępny,
  oczekujemy na dostawę.
 • Mikrozid AF liquid 1l

  Schulke

  Gotowy do użycia, alkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni i sprzętów. Posiada przyjemny zapach, a w jego składzie nie występują aldehydy, związki amoniowe oraz pochodne chlorheksydyny.

  33,00 zł
  szt.
 • Mikrozid Sensitive chusteczki 200 szt.

  Schulke

  Chusteczki nasączone preparatem do szybkiej dezynfekcji powierzchni i sprzętów. W jego składzie nie występują alkohol oraz aldehydy. Doskonały do dezynfekcji przedmiotów wykonanych z materiałów wrażliwych na działanie alkoholu np. głowice ultradźwiękowe, sondy.

  58,90 zł
  szt.
 • Mikrozid Sensitive chusteczki 200 szt. uzupełnienie

  Schulke

  Chusteczki nasączone preparatem do szybkiej dezynfekcji powierzchni i sprzętów. W jego składzie nie występują alkohol oraz aldehydy. Doskonały do dezynfekcji przedmiotów wykonanych z materiałów wrażliwych na działanie alkoholu np. głowice ultradźwiękowe, sondy.

  49,90 zł
  szt.
 • Mikrozid sensitive liquid 1l

  Schulke

  Gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni i sprzętów. W jego składzie nie występują alkohol oraz aldehydy.

  44,00 zł
  szt.
 • Mleczko czyszczące Scheuermilch 1l

  Obermark

  Czyszczące mleczko Scheuermilch przeznaczone jest do czyszczenia powierzchni ze stali szlachetnej, emaliowanych, ceramicznych, tworzyw sztucznych oraz garnków, zlewozmywaków i elementów sanitarnych. Czyści bez zarysowań, nie wymaga nacisku na powierzchnię czyszczoną. Mikrociałka i substancje aktywne zapewniają dokładne usuwanie zabrudzeń. Mleczko...

  21,53 zł
  szt.
 • Olej do konserwacji narzędzi Hi Tech Oil 10ml

  Pedicare

  Olej do konserwacji narzędzi i instrumentów podologicznych Hi Tech Oil zapewnia doskonałą ochronę przed korozją i oksydacją. Jest przepuszczalny dla pary wodnej i odporny na działanie temperatury, dzięki czemu nadaje się do zastosowania w autoklawie. Olejek jest bezbarwny, bezwonny, nieszkodliwy fizjologicznie, nie zawiera silikonu. Produkt medyczny.

  29,00 zł
  szt.
 • strona z 6

Gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, lekarskie, tatuażu czy inne miejsca, w których przeprowadzane są zabiegi, które mogą naruszyć ciągłość skóry, są szczególnie narażone na kontakt z groźnymi bakteriami i wirusami. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo zarówno nasze, jak i klientów oraz pracowników w każdym miejscu pracy. Odpowiednia dezynfekcja i sterylizacja to kluczowy element pozwalający zapewnić wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny. W czasach kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na zakażenia bakteryjne i wirusowe (grypa, rotawirus, koronawirus, meningokoki, HIV, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, brodawki) bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej higieny pracy. Obecne na dłoniach bakterie pozostawiamy na powierzchni mebli, drzwi i klamek, różnych sprzętów, co sprzyja ich ekspresowemu rozprzestrzenianiu się. Dodatkowo nie zapominajmy, iż dłonie są głównym narzędziem pracy kosmetyczek i zawsze powinny być zdezynfekowane, czyste i zadbane. Każdy klient odwiedzający salon kosmetyczny obdarza personel pewnym zaufaniem. Dlatego pamiętajmy, aby dołożyć wszelkich starań, aby nigdy go nie stracił. Utrzymanie higieny na najwyższym poziomie ma ogromne znaczenie w każdym gabinecie zabiegowym. Oprócz dezynfekcji rąk bardzo ważna jest dezynfekcja samych narzędzi i powierzchni płaskich. Na szczególną uwagę zasługują powierzchnie w pobliżu umywalki, klamki, fotele czy stoliki oraz cała podłoga. Dokładne zdezynfekowanie, odpowiednio dobrane artykuły jednorazowe i dbałość o higienę gwarantują bezpieczne wykonanie usługi i eliminują ryzyko zakażenia.

Sterylizacja narzędzi kosmetycznych

W żadnym gabinecie nie może zabraknąć środków do dezynfekcji. Proces ten powinien obejmować zarówno narzędzia, powierzchnie znajdujące się w gabinecie, jak i przyrządy, które mają kontakt z przerwaną tkanką. Sterylizacji poddaje się przede wszystkim metalowe przyrządy do manicure i pedicure takie jak: nożyczki, pęsety, cążki, szczypce, dłuta czy frezy. Powierzchnia wysterylizowanych przedmiotów jest pozbawiona jakichkolwiek mikroorganizmów, a także ich form przetrwalnikowych, usuwa więc bakterie i wirusy do zera. Obecnie najpopularniejszą metodą dezynfekcji jest sterylizacja parą wodną pod wysokim ciśnieniem. Służy do tego sterylizator parowy – autoklaw (najlepiej klasy B). To jedyna metoda zapewniająca pełną skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Narzędzia powinny być zapakowane w worki lub zgrzane w rękaw przeznaczony do sterylizacji. Umożliwia to otwarcie sterylnego opakowania przy kliencie podczas zabiegu kosmetycznego.

Dezynfekcja rąk i powierzchni płaskich

Dezynfekcja to proces, w którym usuwane zostają bakterie, grzyby oraz wirusy. Zarówno bezpieczeństwo klienta, jak i pracowników to podstawa, dlatego zachowanie odpowiedniej higieny powinno być kluczowym aspektem w każdym miejscu pracy. Dłonie zarówno klientki, jak i osoby wykonującej zabieg powinny zostać zdezynfekowane preparatem specjalistycznym odpowiednio do tego przeznaczonym. W ofercie hurtowni kosmetycznej elarto posiadamy środki do dezynfekcji skóry renomowanych marek między innymi takich jak: Schulke, MediLab, PresVir, Gehwol, Chemisept, Ecolab. Jak prawidłowo dezynfekować ręce? Po pierwsze należy dokładnie umyć ręce zwykłym mydłem bądź mydłem antybakteryjnym. Drugim krokiem jest użycie odpowiedniego środka dezynfekującego. Substancję dezynfekującą wystarczy nanieść w odpowiedniej ilości na skórę dłoni i dokładnie ją wcierać, dopóki środek zupełnie nie odparuje. Oprócz higieny osobistej w funkcjonowaniu gabinetu kosmetycznego istotne jest dokładne i częste sprzątanie powierzchni. Po skończonym zabiegu powinniśmy wyczyścić stanowisko, fotel, meble oraz akcesoria. Pamiętajmy o używaniu odpowiednich preparatów dezynfekujących na przykład: jednorazowych chusteczek dezynfekujących, środków w sprayu bądź w spryskiwaczu.

Dlaczego warto kupować w hurtowni kosmetycznej online?

W ofercie hurtowni kosmetyków profesjonalnych elarto znajdziesz szereg preparatów do dezynfekcji stosowanych w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, studiach tatuażu i piercingu, gabinetach lekarskich czy salonach podologicznych. Znajdziesz płyny, żele do dezynfekcji skóry i powierzchni (o różnych pojemnościach), autoklawy, rękawy do sterylizacji narzędzi, sterylizatory / myjki ultradźwiękowe i wiele, wiele innych. W wyborze idealnego produktu pomogą Ci rzetelne opisy, pomocne wskazówki, szeroka gama produktów oraz wyraźne zdjęcia.

kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie szkolenia

 • Manicure hybrydowy
  29 Październik

  Manicure hybrydowy

  Szkolenie techniczne w dziedzinie manicure hybrydowego.
 • Zdobienia – ombre i ornamenty
  05 Listopad

  Zdobienia – ombre i ornamenty

  Warsztaty ze zdobień - tajniki idealnych ornamentów i perfekcyjnego ombre.
 • Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową
  09 Listopad

  Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową

  Techniczne szkolenie z budowania paznokci w kształcie Ballerina.
 • Podstawy żelowe dla początkujacych
  22 - 23 Listopad

  Podstawy żelowe dla początkujacych

  Kompleksowe szkolenie techniczne, podstawowe z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową.
 • Manicure hybrydowy
  30 Listopad

  Manicure hybrydowy

  Szkolenie techniczne w dziedzinie manicure hybrydowego.
 • Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex
  1 dzień (2h)

  Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex

  OFERTA SZKOLENIOWA - Szkolenie z przebijania płatka, chrząstki ucha oraz nosa przy użyciu produktów firmy Studex
 • Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień
  3 dni (18h)

  Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień

  OFERTA SZKOLENIOWA - Kompleksowe szkolenie z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową oraz wykonywanie korekty.
Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie