Henna w proszku 

Jest 9 produktów.
 • Henna Anna w proszku brązowa 20g

  Henna ANNA

  Brązowa, tradycyjna henna w proszku Anna Hornung. Bardzo wydajny proszek o intensywnym kolorze, służy do barwienia brwi i rzęs. Ze względu na wysoki stopień krycia, henna stosowana jest również do barwienia skóry i wykonywania tatuaży. Sekretem doskonałej jakości henny jest jej receptura, której wynalazcą był inż. Antoni Hornung, jeden z najlepszych...

  19,00 zł
  szt.
 • Henna Anna w proszku czarna 20g

  Henna ANNA

  Czarna, tradycyjna henna w proszku Anna Hornung. Bardzo wydajny proszek o intensywnym kolorze, służy do barwienia brwi i rzęs. Ze względu na wysoki stopień krycia, henna stosowana jest również do barwienia skóry i wykonywania tatuaży. Sekretem doskonałej jakości henny jest jej receptura, której wynalazcą był inż. Antoni Hornung, jeden z najlepszych...

  19,00 zł
  szt.
 • Henna Anna w proszku grafitowa 20g

  Henna ANNA

  Grafitowa, tradycyjna henna w proszku Anna Hornung. Bardzo wydajny proszek o intensywnym kolorze, służy do barwienia brwi i rzęs. Ze względu na wysoki stopień krycia, henna stosowana jest również do barwienia skóry i wykonywania tatuaży. Sekretem doskonałej jakości henny jest jej receptura, której wynalazcą był inż. Antoni Hornung, jeden z najlepszych...

  19,00 zł
  szt.
 • Henna proszkowa krakowska brązowa 10ml

  Kama

  Henna w proszku w brązowym kolorze. Daje mocny, trwały kolor. Przeznaczona do farbowania brwi oraz rzęs. Zapakowana w wygodną w użyciu fiolkę. Bardzo wydajna - zawartość fiolki 10 ml starcza na około 20 - krotne użycie! Ze względu na zastosowanie silnych barwników do włosów, henna proszkowa krakowska może zabarwiać skórę.

  13,20 zł
  szt.
 • Henna proszkowa krakowska czarna 10ml

  Kama

  Henna w proszku w czarnym kolorze. Daje mocny, trwały kolor. Przeznaczona do farbowania brwi oraz rzęs. Zapakowana w wygodną w użyciu fiolkę. Bardzo wydajna - zawartość fiolki 10 ml starcza na około 20 - krotne użycie! Ze względu na zastosowanie silnych barwników do włosów, henna proszkowa krakowska może zabarwiać skórę.

  13,20 zł
  szt.
 • Henna proszkowa krakowska grafitowa 10ml

  Kama

  Henna w proszku w grafitowym kolorze. Daje mocny, trwały kolor. Przeznaczona do farbowania brwi oraz rzęs. Zapakowana w wygodną w użyciu fiolkę. Bardzo wydajna - zawartość fiolki 10 ml starcza na około 20 - krotne użycie! Ze względu na zastosowanie silnych barwników do włosów, henna proszkowa krakowska może zabarwiać skórę.

  13,20 zł
  szt.
 • Henna szczecińska w proszku brązowa 25g

  Henna Szczecińska

  Tradycyjna, wysokiej jakości, brązowa henna w proszku ze Szczecina. Przeznaczona do farbowania rzęs oraz brwi. Ze względu na wysoki stopień krycia, stosowana również do barwienia skóry i wykonywania tatuaży. Jest bardzo wydajna. Niezwykle starannie dobrana receptura zapewnia uzyskanie intensywnego i długotrwałego efektu farbowania.

  33,00 zł
  szt.
 • Henna szczecińska w proszku czarna 25g

  Henna Szczecińska

  Tradycyjna, wysokiej jakości, czarna henna w proszku ze Szczecina. Przeznaczona do farbowania rzęs oraz brwi. Ze względu na wysoki stopień krycia, stosowana również do barwienia skóry i wykonywania tatuaży. Jest bardzo wydajna. Niezwykle starannie dobrana receptura zapewnia uzyskanie intensywnego i długotrwałego efektu farbowania.

  33,00 zł
  szt.
 • Zestaw do hennowania: 2x henna w proszku 10ml + płatki 100szt
  Promocja

  Zestaw do hennowania: 2x henna w proszku 10ml + płatki 100szt

  Kama

  Szukasz henny, która daje mocny, trwały kolor? Wybierz tradycyjną, proszkową hennę krakowską. Jej niezwykle starannie dobrana receptura zapewnia uzyskanie intensywnego i długotrwałego efektu farbowania. Zestaw zawiera:2 sztuki henny proszkowej krakowskiej 10ml (do wyboru: czarna, brązowa i grafitowa); podkładki pod oczy do henny 100szt marki Long...

  31,40 zł 36,40 zł

Piękne brwi oraz zalotnie podkręcone rzęsy nadają spojrzeniu głębi i uwydatniają naturalną urodę. Wyraźnie zaznaczona oprawa oka zmienia nie tylko spojrzenie, ale również nadaje twarzy wyrazu i charyzmy. 

Co to jest henna i jakie daje efekty?

Henna jest półtrwałą metodą barwienia rzęs, brwi oraz ciała przy użyciu naturalnego barwnika. Ten sposób nadawania koloru skórze i włoskom przypomina rytuały znane w kulturze Indii. Obecnie, do henny, którą stosujemy w kosmetyce, dodaje się dodatkowe pigmenty. Dzięki temu możemy ją indywidualnie dopasować do urody klientki, dobrać do naturalnego odcienia skóry i włosków. 

Rodzaje henny do rzęs i brwi

Na rynku kosmetycznym dostępnych jest wiele rodzajów henny do rzęs i henny do brwi. Główną różnicą jest nie tylko technika aplikacji, ale również ich trwałość oraz rezultat, jaki możemy uzyskać. W ofercie hurtowni kosmetycznej elarto znajdziesz trzy najpopularniejsze rodzaje henny: hennę żelową / kremową, hennę proszkową oraz hennę pudrową. Pierwszy rodzaj to preparat o gęstej, żelowej lub mocno kremowej konsystencji. Ten rodzaj barwnika jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Do wykonania drugiego rodzaju wykorzystuje się specjalny, drobny proszek z dodatkiem wysokiej jakości barwników. Jest to najpopularniejszy rodzaj, często nazywany henną tradycyjną. Ostatni rodzaj to jedna z metod stylizacji, która farbuje włoski i skórę. Dzięki temu łuk wydaje się pełniejszy, a wszelkie ubytki zostają skutecznie zamaskowane. 

Dlaczego warto wybrać hennę proszkową?

Henna w proszku, nazywana też henną tradycyjną, jest bardzo wydajnym produktem. Daje mocny, trwały kolor. Preparat ma zdolność mocnego wnikania w naskórek, przez co silnie barwi i włoski, i skórę. Henna proszkowa jest więc idealna dla klientek, które posiadają brwi z ubytkami, zaczynające się w różnych odległościach, delikatne i przerzedzone. Niezwykle starannie dobrana receptura zapewnia uzyskanie intensywnego i długotrwałego efektu farbowania. 

Jak długo henna proszkowa utrzyma się na rzęsach lub brwiach?

Pigment na skórze zazwyczaj utrzymuje się do 4 tygodni, a na włoskach do 6 tygodni. Jednak trwałość stylizacji jest sprawą indywidualną i zależy od kilku czynników. Przede wszystkim na trwałość zabiegu wpływ ma jakość zastosowanego proszku – te najlepsze na pewno będą trzymały się dłużej. Kolejnym, nie mniej ważnym czynnikiem, jest sposób wykonania i rodzaj zastosowanych preparatów. Decydując się na zabieg u kosmetyczki, możesz spodziewać się dłuższego efektu, niż gdy zrobisz hennę sama w domu. Wybór koloru henny również ma wpływ – im ciemniejszy, tym dłużej będzie wypłukiwał się z włosków. 

Zabieg henny brwi i rzęs – dla kogo przeznaczona jest henna?

Zabieg henny przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, które mają jasną oprawę oczu, nieregularną linię brwi, osłabione i wypadające włoski lub chcą zadbać o swój wygląd. Henna doskonale podkreśli spojrzenie i doda twarzy charakteru. Jednak, aby w odpowiedni sposób zafarbować henną włosy i skórę, potrzeba wprawy i doświadczenia. Podczas zabiegu kosmetolog wyrysuje odpowiednią linię brwi i dobierze odpowiedni odcień preparatu. Dzięki temu „odbuduje” łuk brwiowy, uzyska idealne wypełnienie, a brwi zostaną odpowiednio podkreślone. Oczywiście zabieg można przeprowadzić w warunkach domowych, jednak osobom, które nigdy tego nie robiły, polecamy wybrać się do profesjonalisty. O wpadkę nie trudno! 

Henna rzęs i brwi u kosmetyczki. Jaki jest przebieg zabiegu?

Zabieg hennowania jest nieskomplikowanym zabiegiem, dającym natychmiastowe efekty. W pierwszej kolejności kosmetyczka wykonuje dokładny demakijaż oczu i brwi, dokładnie tonizuje skórę. Następnie na rzęsy i / lub brwi nakłada odpowiednio wcześniej przygotowaną mieszankę barwnika henny z preparatem utleniającym. Po kilkunastu minutach zmywa hennę przy pomocy specjalnego płynu. Zazwyczaj zabieg farbowania włosków brwi idzie w parze z ich regulacją. Dzięki temu możemy uzyskać wspaniały efekt końcowy, bardziej wyraziste spojrzenie. Zabieg regulacji brwi polega na dopasowaniu ich kształtu do owalu twarzy poprzez usunięcie zbędnych włosków. Kształt brwi powinien być dobierany indywidualnie, do osobistych preferencji i urody. Podkreślenie oprawy oczu uwypukla rysy twarzy i podkreśla urodę. 

Czy hennę brwi i rzęs mogę wykonać sama w domu?

Henna do brwi oraz henna do rzęs może dawać różne rezultaty końcowe. Jej aplikacja wymaga posiadania ogromnej precyzji. Niezwykle ważne jest, aby wybrać nie tylko odpowiednią metodę pracy, ale indywidualnie dopasować rodzaj henny oraz wybrać jej odpowiedni odcień, idealnie pasujący do karnacji i typu urody. Niezwykle ważne jest, aby podczas hennowania zachować wszelkie środki ostrożności oraz zadbać, aby preparat nie dostał się do oczu. Nie wolno zapomnieć o przeciwwskazaniach do jej wykonania! Przed pierwszym użyciem warto również przeprowadzić test alergiczny. Oczywiście, zabieg możemy wykonać samodzielnie w domu. Jeżeli jednak nie posiadamy odpowiednich umiejętności, efekt końcowy może nie być w pełni zadowalający. Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalisty, który przeprowadzi wywiad, doradzi i przygotuje odpowiednią mieszankę, powie jak pielęgnować zafarbowane rzęsy i brwi, aby przedłużyć efekt. 

Jaką hennę w proszku znajdę w hurtowni kosmetycznej elarto?

W sklepie online elarto znajdziesz produkowaną w Polsce proszkową hennę szczecińską, krakowską oraz hennę Annę, w czarnym, grafitowym lub brązowym kolorze. Ta tradycyjna, wysokiej jakości henna, przeznaczona jest do farbowania rzęs oraz brwi. Ze względu na wysoki stopień krycia, może być również stosowana do barwienia skóry i wykonywania tatuaży. Oprócz henny, w ofercie posiadamy również preparaty utleniające, przygotowujące do zabiegu, pielęgnujące skórę i włosy oraz zmywacze barwnika i akcesoria do aplikacji.

kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie szkolenia

 • Manicure hybrydowy
  29 Październik

  Manicure hybrydowy

  Szkolenie techniczne w dziedzinie manicure hybrydowego.
 • Zdobienia – ombre i ornamenty
  05 Listopad

  Zdobienia – ombre i ornamenty

  Warsztaty ze zdobień - tajniki idealnych ornamentów i perfekcyjnego ombre.
 • Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową
  09 Listopad

  Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową

  Techniczne szkolenie z budowania paznokci w kształcie Ballerina.
 • Podstawy żelowe dla początkujacych
  22 - 23 Listopad

  Podstawy żelowe dla początkujacych

  Kompleksowe szkolenie techniczne, podstawowe z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową.
 • Manicure hybrydowy
  30 Listopad

  Manicure hybrydowy

  Szkolenie techniczne w dziedzinie manicure hybrydowego.
 • Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex
  1 dzień (2h)

  Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex

  OFERTA SZKOLENIOWA - Szkolenie z przebijania płatka, chrząstki ucha oraz nosa przy użyciu produktów firmy Studex
 • Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień
  3 dni (18h)

  Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień

  OFERTA SZKOLENIOWA - Kompleksowe szkolenie z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową oraz wykonywanie korekty.
Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie