Henna w żelu, kremie 

Jest 26 produktów.
 • Emulsja aktywująca 3% Cream Developer Oxidant 50ml

  Intensive

  3% emulsja aktywująca Cream Developer Oxidant została opracowana specjalnie do koloryzacji brwi i rzęs, do zastosowania z żelową henną Intensive Eyepearl. Dostosowana do delikatnej i alergicznej skóry (dzięki wyjątkowo bezpiecznej formule nie powoduje podrażnień skóry). Przedłuża trwałość i wzmacnia końcowy efekt koloru. Podczas koloryzacji redukuje...

  14,00 zł
  szt.
 • Henna w kremie / żelu ciemnoniebieska 15ml

  Refectocil

  Ciemnoniebieska henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Skuteczna dla włosów jasny blond lub blond. Dodatek granatowego pigmentu podkreśla kolor tęczówki oka. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  24,00 zł
  szt.
 • Henna w kremie / żelu głęboka czerń 15ml

  Refectocil

  Czarna henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Polecana dla osób z brązowymi, ciemnobrązowymi i czarnymi włosami. Farbuje każdy włos na głęboką czerń. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  24,00 zł
  szt.
 • Henna w kremie / żelu grafitowa 15ml

  Refectocil

  Grafitowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Polecana dla blondynek o chłodnym, platynowym odcieniu włosów i ciemnej oprawie oczu, a także do dyskretnego pokrycia siwiejących włosów. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  24,00 zł
  szt.
 • Henna w kremie / żelu granatowa czerń 15ml

  Refectocil

  Granatowo-czarna henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Idealna dla farbowanych brunetek o niebieskich lub stalowych oczach. Po użyciu tej farby granat nadaje delikatny odcień łamiąc czerń. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  24,00 zł
  szt.
 • Henna w kremie / żelu jasnobrązowa 15ml

  Refectocil

  Jasnobrązowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Idealna dla włosów jasny blond oraz blond. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  24,00 zł
  szt.
 • Henna w kremie / żelu kasztanowa 15ml

  Refectocil

  Kasztanowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs o kremowej konsystencji, w kasztanowym kolorze. Pozwala uzyskać intensywny efekt. Rekomendowana dla włosów jasny blond oraz jasny brąz. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  24,00 zł
  szt.
 • Henna w kremie / żelu naturalnie brązowa 15ml

  Refectocil

  Brązowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Polecana do podkreślenia naturalnego koloru brwi i rzęs. Idealna dla włosów rudych i blond. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  24,00 zł
  szt.
 • Henna żelowa do brwi i rzęs brązowa 15ml

  Binacil

  Brązowa henna żelowa Binacil do farbowania brwi i rzęs, do stosowania z kremem stabilizującym. Polecana dla osób o brązowych włosach. Barwi włos na ciepły odcień brązu. Wydajna, starcza na ok. 40 zabiegów. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania (8-10 minut). Może być używana bezpośrednio po liftingu / trwałej ondulacji rzęs -...

  19,50 zł
  szt.
 • Henna żelowa do brwi i rzęs brązowa 20ml

  Intensive

  Brązowa henna Intensive Eyepearl stosowana do farbowania brwi i rzęs, do koloryzacji brody i bokobrodów. Posiada wydajną, żelową konsystencję (wystarcza na 30-40 zabiegów). Kolor doskonały dla osób o rudych i jasnobrązowych włosach, podkreśla naturalny kolor brwi i rzęs. Henna nie podrażnia skóry. Zawiera kombinację substancji pielęgnujących. Utrzymuje...

  19,90 zł
  szt.
 • Henna żelowa do brwi i rzęs czarna 15ml

  Binacil

  Czarna henna żelowa Binacil do farbowania brwi i rzęs, do stosowania z kremem stabilizującym Binacil. Polecana dla osób o czarnych włosach. Barwi włos na głęboką czerń. Wydajna, starcza na ok. 40 zabiegów. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania (8-10 minut). Może być używana bezpośrednio po liftingu / trwałej ondulacji rzęs -...

  19,50 zł
  szt.
 • Henna żelowa do brwi i rzęs grafitowa 20ml

  Intensive

  Grafitowa henna Intensive Eyepearl stosowana do farbowania brwi i rzęs, do koloryzacji brody i bokobrodów. Posiada wydajną, żelową konsystencję (wystarcza na 30-40 zabiegów). Kolor doskonale kryje siwe włosy, idealny dla blondynek o platynowym odcieniu włosów i ciemnej oprawie oczu. Henna nie podrażnia skóry. Zawiera kombinację substancji pielęgnujących....

  19,90 zł
  szt.
 • Henna żelowa do brwi i rzęs jasna czerń/grafit 15ml

  Binacil

  Henna żelowa Binacil o jasnym odcieniu czerni (grafit), do farbowania brwi i rzęs, do stosowania z kremem stabilizującym Binacil. Polecana dla osób o ciemnych włosach, idealna np. do farbowania męskich rzęs. Wydajna, starcza na ok. 40 zabiegów. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania (8-10 minut). Użyta bezpośrednio po liftingu...

  19,50 zł
  szt.
 • Henna żelowa do brwi i rzęs jasny brąz 15ml

  Binacil

  Jasnobrązowa henna żelowa Binacil do farbowania brwi i rzęs, do stosowania z kremem stabilizującym Binacil. Polecana dla osób o blond włosach i jasnej karnacji. Wydajna - tubka starcza na ok. 40 zabiegów. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania (8-10 minut). Może być używana bezpośrednio po liftingu / trwałej ondulacji rzęs - czas...

  19,50 zł
  szt.
 • Henna żelowa do brwi i rzęs kruczoczarna 20ml

  Intensive

  Kruczoczarna henna Intensive Eyepearl stosowana do farbowania brwi i rzęs, do koloryzacji brody i bokobrodów. Posiada wydajną, żelową konsystencję (wystarcza na 30-40 zabiegów). Kolor dedykowany dla osób z czarnymi włosami. Henna nie podrażnia skóry, nie farbuje jej. Zawiera kombinację substancji pielęgnujących, a wartość pH odpowiada wartości pH oka....

  19,90 zł
  szt.
 • strona z 2

Długie, podkręcone rzęsy oraz zadbane i odpowiednio podkreślone brwi wpływają na to, jak prezentuje się nasza twarz. Odpowiednia oprawa oczu nadaje twarzy wyrazu, jednocześnie podkreślając spojrzenie. Codzienne malowanie brwi i rzęs daje krótkotrwały efekt, może być uciążliwe, a na pewno jest czasochłonne. Co zatem zrobić, żeby trwale podkreślić oprawę oczu, bez konieczności nakładania codziennego makijażu? Idealnym rozwiązaniem jest zabieg henny brwi i rzęs. Prawidłowo wykonany podkreśli urodę, a spojrzeniu nada wyjątkowego charakteru. Efekt utrzymuje się zdecydowanie dłużej niż tradycyjne kosmetyki.

Czy henna brwi i rzęs jest bezpieczna?

Henna brwi i henna rzęs jest zabiegiem bezpiecznym. Stanowi tani oraz w pełni bezpieczny sposób na efektywne przyciemnienie i podkreślenie koloru brwi oraz rzęs. Niemniej decydując się na jej zastosowanie, warto zapoznać się z przeciwwskazaniami oraz wykonać próbę uczuleniową. Jeżeli zabieg zostanie wykonywany przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego specjalistę, można być pewnym, że nie wystąpią żadne powikłania. Podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym zawsze powinna być przeprowadzona indywidualna konsultacja, która pozwali wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz określić efekt końcowy. Zabieg z użyciem henny powinien być zawsze przeprowadzany w sterylnych oraz w pełni higienicznych warunkach.

Dlaczego warto wybrać hennę żelową?

Henna żelowa i kremowa, czyli henna w postaci gęstej pasty, jest henną najprostszą w aplikacji. Dużo delikatniejsza od innych, nie farbuje skóry, a same włoski. Na brwiach i rzęsach zastyga wolniej niż np. henna w proszku, a co za tym idzie, wolniej je farbuje. W związku z tym idealnie nadaje się dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z hennowaniem, nie chcą przesadzić ze zbyt intensywnym kolorem włosków oraz mieć nad procesem farbowania większą kontrolę. Fakt, że ma zmniejszone działanie na skórę, sprawia również, że jest świetnym preparatem dla osób ze skórą wrażliwą. Dzięki delikatnemu działaniu henny żelowej jest ona ogólnodostępna. 

Zalety stosowania henny żelowej

Stosowanie henny do koloryzacji brwi i rzęs niesie ze sobą wiele korzyści. Dużym atutem jest oszczędność czasu i pieniędzy – henna jest bardzo trwała, po zabiegu kolor utrzymuje się na włoskach do kilku tygodni, a zafarbowanych rzęs nie musimy już codziennie tuszować, a brwi podkreślać cieniem, czy pomadą. Plusem jest również fakt, że henna nie rozpuszcza się, ani nie rozmazuje pod wpływem upału, łez, czy wody – jak to bywa w przypadku większości kosmetyków do makijażu. Kolejną, niepodlegającą dyskusji zaletą, są walory wizualne. Prawidłowo przeprowadzony zabieg idealnie podkreśli oczy, nadając spojrzeniu niesamowitej głębi. Henna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią poświęcać dużo czasu na makijaż. Sprawdzi się również u osób, które w ogóle się nie malują, a chcą delikatnie podkreślić oprawę oczu.

Czy da się zmyć nieudaną hennę brwi?

Czasami zdarza się dobrać zły odcień henny, czy trzymać ją zbyt długo na brwiach. Wtedy efekt po zabiegu farbowania może nie do końca spełniać oczekiwania naszej klientki. Co wtedy zrobić? Jak poradzić sobie z nieudaną henną? Po pierwsze i najważniejsze – nie panikuj! Mimo że henna barwi brwi na kilka tygodni, jest dość łatwa do zmycia. Wystarczy do tego odpowiedni kosmetyk, który oczyści włoski. Specjalny zmywacz opracowany z myślą o szybkim usuwaniu plam, bez problemu pozwoli „rozjaśnić” zbyt intensywny kolor oraz doczyścić ewentualne plamy na skórze pozostałe po koloryzacji.

Jakie preparaty do hennowania znajdę w hurtowni kosmetycznej elarto?

W sklepie online elarto znajdziesz hennę w żelu i kremie marek takich jak: RefectoCil, Binacil by Wimpernwelle, czy Intensive od Biosmetics. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, w odcieniach odpowiednich dla osób o włosach blond, rudych, brązowych, czarnych, a nawet farbowanych na kolorowo. Oprócz henny, w ofercie posiadamy również preparaty utleniające, przygotowujące do zabiegu, pielęgnujące skórę i włosy oraz zmywacze barwnika i akcesoria do aplikacji.

kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie szkolenia

 • Manicure hybrydowy
  29 Październik

  Manicure hybrydowy

  Szkolenie techniczne w dziedzinie manicure hybrydowego.
 • Zdobienia – ombre i ornamenty
  05 Listopad

  Zdobienia – ombre i ornamenty

  Warsztaty ze zdobień - tajniki idealnych ornamentów i perfekcyjnego ombre.
 • Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową
  09 Listopad

  Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową

  Techniczne szkolenie z budowania paznokci w kształcie Ballerina.
 • Podstawy żelowe dla początkujacych
  22 - 23 Listopad

  Podstawy żelowe dla początkujacych

  Kompleksowe szkolenie techniczne, podstawowe z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową.
 • Manicure hybrydowy
  30 Listopad

  Manicure hybrydowy

  Szkolenie techniczne w dziedzinie manicure hybrydowego.
 • Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex
  1 dzień (2h)

  Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex

  OFERTA SZKOLENIOWA - Szkolenie z przebijania płatka, chrząstki ucha oraz nosa przy użyciu produktów firmy Studex
 • Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień
  3 dni (18h)

  Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień

  OFERTA SZKOLENIOWA - Kompleksowe szkolenie z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową oraz wykonywanie korekty.
Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie