Sprzęt kosmetyczny 

Jest 16 produktów.

 Filtry

 • Darsonval

  Pozostali

  Urządzenie wytwarza prądy d’Arsonvala, które znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce oraz działają terapeutycznie. Wykazują właściwości powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne, ich użycie polecane jest np. po zabiegu oczyszczania skóry.

  199,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 2w1 peeling kawitacyjny, głowice ultradźwiękowe

  Pozostali

  Urządzenie kosmetyczne o nowoczesnym designie przeznaczone do wykonywania peelingu kawitacyjnego i zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków. Wyposażone jest w wygodną łopatkę do peelingu oraz dwie głowice ultradzwiękowe różnej wielkośći.

  2 890,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 3w1 mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny,...

  Pozostali

  Urządzenie kosmetyczne o nowoczesnym designie przeznaczone do wykonywania mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego i zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków. Aparat posiada 9 głowic ścierających do ciała i twarzy o różnej wielkości i gradacji (80 - 260).

  3 900,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 4w1

  Pozostali

  Kombajn 4w1 do zabiegów kosmetycznych: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, ultradźwięki / ultrasonoforeza oraz Hot-Cold. Panel sterowania LCD pozwala na szybką i intuicyjną obsługę. W zestawie: urządzenie 4w1; 2 pióra, 8 końcówek diamentowych i jedna gładka; 2 sondy ultradźwiękowe, głowica Hot-Cold; łopatka do peelingu kawitacyjnego.

  2 419,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 4w1 ultradźwięki + D'Arsonval + vacuum + spray

  Pozostali

  Kombajn 4w1 do zabiegów kosmetycznych: D’Arsonval, ultradźwięki, vacuum, spray. W zestawie: urządzenie 4w1 oraz komplet niezbędnych końcówek. Funkcja spray to wytwarzane nadciśnienie które może być użyte do rozpylania płynów takich jak toniki, wody lub olejki zapachowe czy inne preparaty kosmetyczne oraz do nawilżania metodą zimnego natrysku.

  779,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 5w1

  Pozostali

  Kombajn 5w1 do zabiegów kosmetycznych: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, ultradźwięki / ultrasonoforeza, Photon Therapy oraz Hot-Cold. Panel sterowania LCD pozwala na szybką i intuicyjną obsługę. W zestawie: urządzenie 5w1; 2 pióra, 8 końcówek diamentowych i jedna gładka; 2 sondy ultradźwiękowe; głowica Hot-Cold; łopatka do peelingu...

  2 719,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 6w1

  Pozostali

  Kombajn 6w1 do zabiegów kosmetycznych: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, Photon Therapy, BioLif, Hot-Cold. Przejrzysty panel sterowania LCD pozwala na szybką, intuicyjną obsługę. W zestawie: urządzenie 6w1; 2 pióra, 8 końcówek diamentowych i 1 gładka; 3 głowice do mezoterapii; łopatka do peelingu; głowica Hot-Cold;...

  4 019,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 6w1

  Pozostali

  Kombajn 6w1 do zabiegów kosmetycznych: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, ultradźwięki / ultrasonoforeza, Photon Therapy, BioLift oraz Hot-Cold. Panel sterowania LCD pozwala na szybką i intuicyjną obsługę. W zestawie: urządzenie 6w1; 2 pióra, 8 końcówek diamentowych i 1 gładka; 2 sondy ultradźwiękowe; łopatka do peelingu; głowica Hot-Cold;...

  3 119,00 zł
  szt.
 • Kombajn kosmetyczny 7w1

  Pozostali

  Kombajn 7w1 do zabiegów: mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, ultradźwięki / ultrasonoforeza, Photon Therapy, BioLift, BioGloves oraz Hot-Cold. Posiada intuicyjny panel sterowania LCD. W zestawie: urządzenie 7w1; 2 pióra, 8 końcówek diamentowych i 1 gładka; 2 sondy ultradźwiękowe; łopatka do peelingu; głowica Hot-Cold; elektrody BioLift;...

  3 419,00 zł
  szt.
 • Lampa Sollux z filtrem czerwonym

  Pozostali

  Lampa Sollux przeznaczona jest do wykonywania zabiegów kosmetycznych. Podczerwone światło lampy podgrzewa tkanki skóry i otwiera pory. Urządzenie posiada płynny regulator mocy żarówki. Konstrukcja lampy Sollux umożliwia ustawienie jej w dowolnej pozycji. W komplecie świetlówka oraz pięcioramienny statyw do zamocowania lampy.

  309,00 zł
  Produkt chwilowo niedostępny,
  oczekujemy na dostawę.
 • Przenośne urządzenie do peelingu kawitacyjnego

  Pozostali

  Przenośne, profesjonalne urządzenie do peelingu kawitacyjnego o niewielkich wymiarach. Idealne rozwiązanie dla mobilnych gabinetów kosmetycznych. Posiada dwa tryby pracy: Zasbiegu Kawitacji, oraz Sonoferezy.

  249,00 zł
  szt.
 • Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej

  Pozostali

  Urządzenie kosmetyczne o nowoczesnym designie przeznaczone do wykonywania zabiegu mikrodermabrazji diamentowej. Łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia płynna regulację parametrów. Aparat posiada 9 głowic ścierających do ciała i twarzy o różnej wielkości i gradacji (80 - 260).

  2 490,00 zł
  szt.
 • Urządzenie do peelingu kawitacyjnego

  Pozostali

  Urządzenie kosmetyczne o nowoczesnym designie przeznaczone do wykonywania peelingu kawitacyjnego. Wyposażone jest w wygodną łopatkę do peelingu. Łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia płynna regulację parametrów. Zakres mocy urządzenia do 30W.

  2 290,00 zł
  szt.
 • Wapozon stojący ze statywem na kółkach

  Pozostali

  Wapozon jest podstawowym wyposażeniem salonów kosmetycznych stosowany m.in. do ozonoterapii lub aromaterapii. Urządzenie posiada funkcję ciepłego parowania, a także funkcję rozpryskiwania zapachu oraz wytwornicę ozonu. Umocowany na stabilnym statywie na kółkach, wykonanym ze stali nierdzewnej. Zapewnia najwyższe standardy ergonomii pracy. Uwaga! Należy...

  569,00 zł
  szt.
 • Wapozon stojący ze statywem na kółkach

  Pozostali

  Wapozon jest podstawowym wyposażeniem salonów kosmetycznych stosowany m.in. do ozonoterapii lub aromaterapii. Urządzenie posiada funkcję ciepłego parowania, a także funkcję rozpryskiwania zapachu oraz wytwornicę ozonu. Umocowany na stabilnym statywie na kółkach, wykonanym ze stali nierdzewnej. Zapewnia najwyższe standardy ergonomii pracy. Uwaga! Należy...

  319,00 zł
  szt.
 • strona z 2

Profesjonalne salony kosmetyczne wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością obsługi klienta, doświadczeniem pracujących w nich specjalistów, różnorodnością oferowanych zabiegów, ale również odpowiednim wyposażeniem wnętrza. Odpowiednie kosmetyki, narzędzia, meble, urządzenia i sprzęty kosmetyczne sprawią, że Twój gabinet stanie się miejscem, gdzie bez żadnych obaw klientki i klienci powierzą swoją urodę w ręce wykwalifikowanego personelu. Na co więc zwrócić uwagę podczas kompletowania lub uzupełniania wyposażenia salonu kosmetycznego? 

Na co zwrócić uwagę wybierając urządzenia do salonu kosmetycznego?

Wybór odpowiedniego sprzętu kosmetycznego jest sporym dylematem. Kryteriami, którymi warto się kierować, są: funkcje zabiegowe urządzenia, certyfikaty bezpieczeństwa i skuteczności, kraj produkcji, gwarancja i serwis oraz cena. Jedną z istotniejszych decyzji, jaką przyjdzie nam podjąć podczas wyboru, będą funkcje, jakie posiada sprzęt. Przed zakupem zastanów się więc nad ilością potrzebnych funkcji i urządzeń – czasem warto rozważyć zakup wielofunkcyjnego urządzenia kosmetycznego, czyli tzw. kombajnu kosmetycznego. Umożliwia on przeprowadzenie wielu zabiegów przy użyciu tylko jednego urządzenia. Niektóre kombajny mają możliwość późniejszej rozbudowy. Oznacza to, że nie musimy od razu inwestować we wszystkie funkcje, co zdecydowanie jest pewnego rodzaju udogodnieniem. Wybór urządzenia powinien być podyktowany przede wszystkim jego funkcjonalnością, choć nie bez znaczenia jest też wygląd zewnętrzny – warto dobrać design pasujący do stylu aranżacji wnętrza lokalu.

Urządzenia i sprzęt kosmetyczny – oferta hurtowni internetowej elarto

To, jaki sprzęt kosmetyczny wybierzemy do salonu, w dużej mierze zależy od tego, jakie zabiegi będziemy wykonywać. W dzisiejszych czasach dobrze prosperujący gabinet kosmetyczny nie może funkcjonować bez tak podstawowych zabiegów, jak mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny (ultrasonic peeling), czy ultradźwięki (ultrasonoforeza). Ważnym elementem wyposażenia salonu jest również wapozon. Urządzenie generuje ciepłą lub zimną parę oraz ozon. Niektóre modele umożliwiają też przeprowadzenie aromaterapii i ziołolecznictwa. Innym, niemniej popularnym sprzętem, jest urządzenie wytwarzające prądy d’Arsonvala (tzw. darsonval). Znajduje on szerokie zastosowanie w kosmetyce oraz działa terapeutycznie. Ciekawą propozycją jest również lampa Sollux, stosowana w zabiegach leczniczych nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale również w zakładach rehabilitacji, a nawet w sanatoriach. Kupując sprzęt do salonu kosmetycznego, warto pomyśleć nad zakupem wielofunkcyjnego kombajnu kosmetycznego. Pozwoli to zaoszczędzić powierzchnię w salonie. W hurtowni kosmetycznej elarto znajdziesz wiele modeli, które łączą od kilku do kilkunastu funkcji. Możesz też oczywiście wybrać urządzenie jednofunkcyjne. 

Jakie jeszcze urządzenia znajdę w hurtowni online elarto?

W hurtowni internetowej elarto, oprócz sprzętu do zabiegów kosmetycznych, pielęgnujących skórę twarzy i ciała, znajdziesz również urządzenia takie jak: autoklawy, myjki ultradźwiękowe, destylarki, frezarki, pochłaniacze pyłu, lampy lupy, lampy UV i UV LED, lampki na biurko, parafiniarki, podgrzewacze do wosku oraz meble kosmetyczne. Sprzętów szukaj w kategoriach sklepu, a w razie pytań, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości, rzeczowo odpowiadając na pytania, doradzimy, dzieląc się swoim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie szkolenia

 • Manicure hybrydowy dla początkujących
  19 Sierpień

  Manicure hybrydowy dla początkujących

  Szkolenie techniczne w dziedzinie manicure hybrydowego.
 • Szkolenie techniczne – żel Basic: kwadrat&migdał – I stopień
  23 - 24 Sierpień

  Szkolenie techniczne – żel Basic: kwadrat&migdał – I stopień

  Kompleksowe szkolenie z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową.
 • Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową
  26 Sierpień

  Ballerina – tajniki budowy paznokci metodą żelową

  Techniczne szkolenie z budowania paznokci w kształcie Ballerina.
 • Terapia wrastającego paznokcia I stopień
  30 Sierpień

  Terapia wrastającego paznokcia I stopień

  Praktyczne warsztaty z montażu klamer na wrastające paznokcie dla początkujących.
 • Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex
  1 dzień (2h)

  Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex

  OFERTA SZKOLENIOWA - Szkolenie z przebijania płatka, chrząstki ucha oraz nosa przy użyciu produktów firmy Studex
 • Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień
  3 dni (18h)

  Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień

  OFERTA SZKOLENIOWA - Kompleksowe szkolenie z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową oraz wykonywanie korekty.
Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie