Rekonstrukcja paznokci 

Jest 8 produktów.

 Filtry

Najczęstszymi przyczynami zniekształcenia płytki paznokciowej są: chirurgiczny zabieg usunięcia płytki paznokciowej, urazy spowodowane nieodpowiednią pielęgnacją paznokci, krwiaki podpaznokciowe spowodowane noszeniem nieodpowiedniego obuwia, uderzeniem lub uciskiem oraz choroby dermatologiczne typu grzybica, łuszczyca. Do niepokojącej zmiany czy deformacji paznokci mogą przyczyniać się również choroby takie jak: wady serca, anemia, niewydolność oddechowa, zaburzenia krążenia, czy marskość wątroby. Równie często przyczyną problemów z płytką paznokciową są urazy mechaniczne np. przytrzaśnięcie, czy przygniecenie.

Zabieg rekonstrukcji paznokcia - a co to takiego?

Rekonstrukcja polega na odbudowaniu płytki paznokciowej. Zabieg jest bezbolesny, odbywa się z użyciem preparatów medycznych, pozwala całkowicie odbudować paznokcie uszkodzone. Wykonanie rekonstrukcji płytki paznokciowej uzależnione jest od stanu uszkodzenia paznokcia lub jego braku oraz rodzaju materiałów z jakich odbudowuje się paznokieć. Po zabiegu paznokcie odzyskują naturalny kształt i kolor, są chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo, stosując odpowiednie produkty do pielęgnacji paznokci, proces regeneracji jest przyspieszony, a płytki paznokciowe rosną zdrowe i mocne. Co najważniejsze, efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu!

Rekonstrukcja paznokcia - kiedy paznokcie potrzebują wsparcia podologa?

W efekcie chorób lub urazów może dojść do oddzielenia się paznokcia od łożyska. Odkryte łożysko paznokcia jest idealnym środowiskiem dla rozwoju grzybów. Jest również bardzo wrażliwe na dotyk, co utrudnia codzienne funkcjonowanie. W takich sytuacjach rekonstrukcja paznokcia jest niezbędna! Zabieg polecany jest także osobom, których paznokcie zostały uszkodzone w wyniku stosowania silnych leków, kontaktu z detergentami, czy obgryzania paznokci. Rekonstrukcja chroni przed kolejnymi urazami, kierunkuje wzrost paznokcia, zapobiega deformacji i jest najlepszą profilaktyką przeciwgrzybiczą. Warto pomyśleć o rekonstrukcji paznokcia również ze względów estetycznych.

W gabinecie podologa - jak wygląda proces rekonstrukcji paznokcia?

Aby dowiedzieć się, co jest przyczyną zmiany paznokci oraz ustalić metodę terapii, wizyta u podologa rozpoczyna się wywiadem i badaniem palpacyjnym. Paznokcie oceniane są pod kątem grubości, kolorystyki, kształtu i rodzaju zniszczenia płytki. Czasami należy wykonać dodatkowe badania np. mykologiczne. Następnie podolog wybiera odpowiednią dla pacjenta metodę rekonstrukcji paznokcia, czyli masę do rekonstrukcji, żel lub akryl. Po odpowiednim opracowaniu płytki, uaktywnieniu i pobudzeniu łożyska paznokcia, przystępuje do rekonstrukcji. Zgodnie z wybraną metodą, nakłada masę podologiczną na paznokieć, a po zastygnięciu formuje odpowiedni kształt paznokcia. Dobrze założona rekonstrukcja zrośnie razem z paznokciem, który dzięki temu będzie miał zachowany prawidłowy tor wzrostu. Podczas zabiegu podolog wykorzystuje specjalistyczne preparaty działające grzybobójczo i bakteriobójczo - hamują one rozwój bakterii i grzybów, mają działanie przeciwzapalne. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwgrzybiczych ryzyko rozwinięcia infekcji jest minimalne.

Korzyści płynące z rekonstrukcji podologicznej

Zabieg odbudowy paznokcia ma na celu pozbycie się czynnika chorobowego przy jednoczesnej regeneracji macierzy. Najważniejszymi korzyściami płynącymi z rekonstrukcji są: komfort psychiczny pacjenta, możliwość noszenie obuwia z odkrytymi palcami, brak dolegliwości bólowych podczas chodzenia, paznokieć odzyskuje właściwy kolor, tkanka nabiera prawidłowego kształtu, powierzchnia nowego paznokcia jest wytrzymała i odporna. Rekonstrukcja jest praktycznie niezauważalna, a efekt końcowy wyglądem jest bardzo zbliżony do naturalnej płytki i można zauważyć go już po pierwszej wizycie.

Jak długo trwa terapia?

Czas trwania terapii zależy od skali problemu z jakim zgłasza się pacjent. W przypadku niewielkich problemów z płytką wystarczy jedna wizyta. W bardziej zaawansowanych przypadkach może być koniecznych kilka wizyt u podologa. Oczywiście od razu po rekonstrukcji paznokieć wygląda ładnie i estetycznie, natomiast całkowity efekt można zaobserwować dopiero po całkowitym zrośnięciu paznokcia.

Sklep podologiczny elarto

W swojej ofercie sklep podologiczny elarto posiada specjalistyczne preparaty wspomagające leczenie, regenerację i odbudowę zniszczonej, zainfekowanej lub zdeformowanej płytki paznokciowej. W naszym sklepie znajdują się artykuły przetestowane i polecane przez specjalistów z branży podologicznej, wyprodukowane przez firmy takie jak np. Gehwol, czy Podoland. W ofercie hurtowni podologicznej elarto znajdują się masy, żele i pudry do rekonstrukcji płytki oraz korekcji wrastających paznokci (np. metodą Arkady), materiały (np. flizelina) oraz płyny pomocnicze niezbędne do prawidłowego wykonania zabiegu (np. płyny odtłuszczające, primery, liquidy).Tagi : rekonstrukcja paznokci produkty, rekonstrukcja paznokci sklep, rekonstrukcja paznokci hurtownia,

Rekonstrukcja paznokci sklep ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 126
kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie szkolenia

 • Hybryda elarto – manicure kombinowany bezpiecznie
  1 dzień (6h)

  Hybryda elarto – manicure kombinowany bezpiecznie

  OFERTA SZKOLENIOWA - Profesjonalne szkolenie z zakresu stylizacji paznokci przy użyciu żeli miękkich typu Soak Off
 • Salonowe przedłużanie paznokci metodą żelową
  2 dni (12h)

  Salonowe przedłużanie paznokci metodą żelową

  OFERTA SZKOLENIOWA - Kompleksowe szkolenie z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową na formie i tipsie oraz wykonywanie korekty.
 • Depilacja ciała woskiem
  1 dzień (3h)

  Depilacja ciała woskiem

  OFERTA SZKOLENIOWA - Praktyczne warsztaty z depilacji ciała woskiem
 • Henna brwi i rzęs z regulacją
  1 dzień (3h)

  Henna brwi i rzęs z regulacją

  OFERTA SZKOLENIOWA - Profesjonalne warsztaty z farbowania henną brwi i rzęs
 • Pedicure kosmetyczny z użyciem frezarki
  2 dni (12h)

  Pedicure kosmetyczny z użyciem frezarki

  OFERTA SZKOLENIOWA - Specjalistyczne szkolenie z pedicure od podstaw
 • Podoklamra jako metoda korekcji wrastających paznokci
  1 dzień (6h)

  Podoklamra jako metoda korekcji wrastających paznokci

  OFERTA SZKOLENIOWA - System Podoklamra - warsztaty praktyczne
 • Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex
  1 dzień (2h)

  Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex

  OFERTA SZKOLENIOWA - Szkolenie z przebijania płatka, chrząstki ucha oraz nosa przy użyciu produktów firmy Studex

Historia hurtowni kosmetycznej elarto

Niespełna 20 lat temu, kiedy branża beauty w Polsce dopiero rozwijała się, Ela Trzeciak poszukując innowacyjnych rozwiązań, by spełnić oczekiwania klientów, zaczęła budować własną markę elarto. Zdobywając rzetelne wykształcenie branżowe na licznych kursach i studiach, doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w salonie, wypracowała autorski system szkoleń i produktów. Cel był prosty – zaoferować klientkom wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczne i trwałe produkty, wiedzę jak być ekspertem w branży i budować rentowny biznes. Wraz z rozwojem gabinetu powstało centrum dystrybucji kosmetyków profesjonalnych – hurtownia stacjonarna i internetowa elarto oraz centrum szkoleniowe. Dzięki temu każda stylistka ma wygodny, szybki dostęp do ogromnego zasobu produktów profesjonalnych, może stale poszerzać swoją wiedzę praktyczną, rozwijać siebie i swój biznes, stając się skutecznym przedsiębiorcą.

Od początku istnienia marki rozwój jest dla nas priorytetem, dlatego mimo upływających lat nie przestajemy intensywnie udoskonalać ofertę, obsługę, produkty. Chcemy budować z naszymi klientami przyjazne relacje w atmosferze zaufania, stałości, odpowiedzialności, bezpieczeństwa. Mamy świadomość intensywnie rozwijającej się i zmieniającej branży beauty nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dlatego stale się szkolimy, kształcimy i dokładamy wszelkich starań, abyście Wy – nasi klienci – mieli szeroką gamę produktów kosmetycznych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek gabinetu. Nasza hurtownia dystrybuuje produkty renomowanych, znanych ze świetnej jakości marek kosmetycznych między innymi takich jak: Apis, Farmona, Bielenda, Ibra, Kryolan, Karaja, elarto, PediCare, NailTek, Podopharm, StarNail, Starpil, Norel, Depileve, TechnoTan, Cuccio Naturale, Gehwol, Podoland, Brow Henna, Biancil, Wimpernwelle, Studex i wiele, wiele innych.

Warto podkreślić, iż elarto to jedna z nielicznych firm należących do branży stylizacji paznokci w Polsce, która jest tak wszechstronna: produkuje własną linię kosmetyków profesjonalnych, dystrybuuje marki kosmetyczne, prowadzi salon firmowy i oferuje szkolenia. Te ostatnie stanowią szeroką sferę działań Eli Trzeciak, która chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i niezwykłym zasobem wiedzy. Będąc dyplomowaną trenerką, sędzią mistrzostw stylizacji, ekspertem, przedsiębiorcą, podchodzi wielowymiarowo do rozwoju w tej branży, co stanowi fundament jej systemu szkoleniowego zawarty w modelu biznesowym Ela Trzeciak Academy. Najbardziej zależy jej na tym, by specjaliści mieli gruntowne przygotowanie pod względem wiedzy, odpowiedzialne podejście do zawodu, świadczyli wysokiej jakości usługi w sposób bezpieczny i higieniczny, nie zapominając, że to ich klient i jego potrzeby są najważniejsze.

Wizja hurtowni kosmetycznej elarto

Chcemy być jedną z najlepszych hurtowni kosmetyków profesjonalnych w Polsce. Pragniemy, aby każdy klient znalazł kompleksowe wyposażenie gabinetu i innowacyjne kosmetyki w przystępnych cenach, a zakupy były łatwe, przyjemne, zwieńczone ekspresową dostawą.

Misja hurtowni kosmetycznej elarto

Hurtownia kosmetyków profesjonalnych elarto przede wszystkim stawia na rozwój. Stale pracujemy nad poszerzaniem naszego asortymentu, organizujemy atrakcje zakupowe i liczne promocje. Dystrybuujemy produkty topowych marek. Warto wspomnieć, iż wiele z nich to polskie brandy. Jest dla nas niezwykle istotne wspieranie rodzimych firm. Na pierwszym miejscu stawiamy zaufanie naszych klientów. To właśnie dzięki Wam i dla Was intensywnie pracujemy nad rozwojem hurtowni. Nasze priorytety to: zapewnienie profesjonalnej obsługi, wsparcie zakupowe, intuicyjna strona internetowa, doradztwo. Stale szkolimy się i kształcimy, aby sprostać Waszym wymaganiom. Chcemy, aby zakupy w naszej hurtowni były dla Was czystą przyjemnością i oszczędnością czasu. Dokonujemy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Was w ekspresowym tempie. Jesteśmy do waszej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy oraz infolinię, by udzielić rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Znajdziecie nas także w social mediach: na Facebooku oraz Instagramie. Zamieszczamy aktualności oraz mnóstwo inspiracji. Zapraszamy Was do współtworzenia tych stron z nami.

kliknij aby zobaczyć więcej