Kapturki 

Jest 44 produktów.
 • Kapturki ścierne 10mm 150grit 10szt.

  Elarto

  Średniej wielkości kapturki ścierne o gradacji 150 grit (drobnoziarniste) i średnicy 10 mm. Używane podczas zabiegów manicure, pedicure oraz zabiegów podologicznych. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania drobnych zrogowaceń, modzeli, nagniotków, do wygładzania skóry. Kapturki w kolorze brązowym, wysokiej jakości (produkcja...

  już od 1,97 zł za szt.
 • Kapturki ścierne 10mm 80grit 10szt.

  Elarto

  Średniej wielkości kapturki ścierne o średnicy 10 mm. Ostre - grubość ziarna 80 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków. Kapturki w kolorze brązowym, wysokiej jakości (produkcja niemiecka).

  już od 1,97 zł za szt.
 • Kapturki ścierne 13mm 150grit 10szt.

  Elarto

  Drobnoziarniste kapturki ścierne tzw. kapki do pedicure. Wielkość najbardziej popularna w użyciu (średnica 13 mm). Gradacja 150 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków, do wygładzania skóry. Kapturki w kolorze brązowym, wysokiej...

  już od 2,33 zł za szt.
 • Kapturki ścierne 5mm 80grit 10szt.

  Elarto

  Ostre kapturki ścierne o średnicy 5 mm i grubości ziarna 80 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków. Ze względu na rozmiar idealne do pracy na małych powierzchniach oraz w trudno dostępnych miejscach. Kapturki produkcji niemieckiej.

  2,09 zł za szt.
 • Kapturki ścierne 7mm 150grit 10szt.

  Elarto

  Kapturki ścierne niemieckiej produkcji o średnicy 7 mm. Drobnoziarniste - grubość ziarna 150 grit. Używane podczas zabiegów manicure, pedicure oraz zabiegów podologicznych. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania drobnych zrogowaceń, modzeli, nagniotków, do wygładzania skóry. Ze względu na rozmiar idealne do pracy na małych...

  już od 1,88 zł za szt.
 • Kapturki ścierne 7mm 80grit 10szt.

  Elarto

  Kapturki ścierne o średnicy 7 mm. Ostre - grubość ziarna 80 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków. Ze względu na rozmiar idealne do pracy na małych powierzchniach oraz w trudno dostępnych miejscach. Kapturki produkcji niemieckiej.

  już od 1,88 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 10mm 150grit 10szt

  Pedicare

  Brązowe kapturki Pedicare tzw. kapki o średnicy 10 mm i grubości ziarna 150 grit. Kapturki ścierne średniej wielkości, używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków, do wygładzania skóry.

  już od 1,44 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 10mm 80grit 10szt

  Pedicare

  Brązowe kapturki Pedicare o średnicy 10 mm. Ostre - grubość ziarna 80 grit. Kapturki ścierne średniej wielkości, używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków.

  już od 1,44 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 13mm 150grit 10szt

  Pedicare

  Brązowe, drobnoziarniste kapturki ścierne Pedicare tzw. kapki do pedicure. Wielkość najbardziej popularna w użyciu (średnica 13 mm), gradacja 150 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków, do wygładzania skóry.

  już od 1,62 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 13mm 80grit 10szt

  Pedicare

  Brązowe kapturki ścierne Pedicare tzw. kapki do pedicure. Wielkość najbardziej popularna w użyciu (średnica 13 mm). Gruboziarniste, o gradacji 80 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków.

  już od 1,62 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 5mm 150grit 10szt

  Pedicare

  Brązowe, drobnoziarniste kapturki ścierne Pedicare o średnicy 5 mm i grubości ziarna 150 grit. Używane podczas zabiegów manicure, pedicure oraz zabiegów podologicznych. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania drobnych zrogowaceń, modzeli, nagniotków, do wygładzania skóry. Ze względu na rozmiar idealne do pracy na małych...

  już od 1,35 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 5mm 80grit 10szt

  Pedicare

  Ostre kapturki ścierne Pedicare w brązowym kolorze, średnicy 5 mm i grubości ziarna 80 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków. Ze względu na rozmiar idealne do pracy na małych powierzchniach oraz w trudno dostępnych miejscach.

  już od 1,35 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 7mm 150grit 10szt

  Pedicare

  Brązowe kapturki ścierne o średnicy 7 mm. Drobnoziarniste - grubość ziarna 150 grit. Używane podczas zabiegów manicure, pedicure oraz zabiegów podologicznych. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania drobnych zrogowaceń, modzeli, nagniotków, do wygładzania skóry. Ze względu na rozmiar idealne do pracy na małych powierzchniach i w...

  już od 1,35 zł za szt.
 • Kapturki ścierne Pedicare 7mm 80grit 10szt

  Pedicare

  Brązowe kapturki ścierne o średnicy 7 mm. Ostre - grubość ziarna 80 grit. Używane podczas zabiegów podologicznych oraz pedicure. Ze względu na swoją ziarnistość świetnie nadają się do usuwania zrogowaciałej skóry, modzeli, nagniotków. Ze względu na rozmiar idealne do pracy na małych powierzchniach oraz w trudno dostępnych miejscach.

  już od 1,35 zł za szt.
 • Kapturki ścierne SK PODO 10mm 150grit 10szt

  Lukas

  Pomarańczowe kapturki ścierne ze zdolnością do samooczyszczania, o średnicy 10mm i grubości ziarna 150grit (średnioziarniste). Usuwają zrogowaciały naskórek szybko i delikatnie. Wymagają niewielkiego nacisku, praca jest mniej męcząca, a skóra nie jest obciążona tak bardzo. Efekt samooczyszczania zmniejsza uciążliwe i niehigieniczne zatykanie powierzchni...

  już od 1,97 zł za szt.
 • strona z 3

Każdy z nas marzy o idealnie gładkiej oraz miękkiej skórze stóp. Zwłaszcza w okresie letnim chcemy bez obaw ubrać odkryte obuwie, nie martwiąc się o nieestetyczny wygląd suchych, czy popękanych pięt. Naprzeciw wychodzą kapturki i nakładki ścierne wraz z nośnikami. Nie musisz już męczyć się, szorując stopy tarką do stóp czy pumeksem! Nakładki i kapturki stosowane w gabinetach podologicznych i kosmetycznych, umożliwiają bezproblemowe usunięcie zrogowaciałej skóry, modzeli oraz odcisków spowodowanych pod wpływem tarcia bądź ucisku. Co ciekawe, odpowiednio dobrany rodzaj, doskonale sprawdzi się również podczas zabiegów manicure i stylizacji paznokci. Kapturki i nakładki ścierne to niezwykle higieniczna alternatywa w usuwaniu zrogowaceń. Po zakończeniu zabiegu nie musimy martwić się odpowiednią dezynfekcją, jednorazowy kapturek wyrzucamy, a następnie sięgamy po nowy. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny i higieniczny dla obu stron – pacjenta i specjalisty podologa. Praca z kapturkami podologicznymi gwarantuje rewelacyjne efekty.

Kapturki ścierne i nakładki ścierne – co to takiego?

Kapturki ścierne to jednorazowe nakładki na gumowe nośniki wykorzystywane głównie przy zabiegach podologicznych i pedicure, rzadziej podczas manicure i stylizacji paznokci. Wykonane ze specjalnego płótna, do którego za pomocą żywicy przykleja się ziarna korundu. Z wyglądu przypominają papier ścierny, jednak są stworzone ze specjalistycznych materiałów, które posiadają odpowiedni atest. Ich porowata powierzchnia doskonale usunie zrogowacenia, odciski, modzele, pozostawiając skórę gładką i miękką. Na rynku kosmetycznym znajdziemy kapki ścierne walcowe, stożkowe i półokrągłe. Występują one w różnych kolorach, różnią się też średnicą części roboczej i ostrością. Ostrość, czyli inaczej gradacja, określa moc ścierną frezu. Kapturki i nakładki mocujemy na nośnik. Nośniki mają różną wielkość, którą określa jego średnica. Analogicznie do wielkości nośnika dobieramy kapturek.

Różne gradacje kapturków i nakładek ściernych – który rodzaj wybrać?

Wybór odpowiedniej ziarnistości kapturka i nakładki ściernej związany jest z efektem, jaki chcemy uzyskać. Każdy z rodzajów znajduje inne zastosowanie, dlatego warto mieć pod ręką wszystkie gradacje. Kapturkiem gruboziarnistym, czyli takim o ziarnistości 80 grit, usuniemy największe zrogowacenia na stopach, opracujemy popękaną skórę pięt. Kapturek średnioziarnisty, czyli taki o gradacji 150, traktujemy jak peeling. Służy do opracowywania skóry bez większych zrogowaceń. Świetnie sprawdza się przy wygładzaniu powierzchni naskórka po użyciu frezu gruboziarnistego. Mniejsze rozmiary kapturków o tej gradacji służą do opracowywania wałów paznokciowych i skórek. Kapturek drobnoziarnisty, czyli taki o ziarnistości 240 grit, zastosujemy na zakończenie zabiegu do wygładzenia skóry lub płytki paznokcia. Niewielki rozmiar ziaren sprzyja również opracowywaniu skórek i wygładzaniu wałów paznokciowych.

Różne średnice nakładek i kapturków ściernych – czy rozmiar ma znaczenie?

Różne średnice kapturków ściernych wymuszają odmienne zastosowanie. Im bardziej precyzyjną pracę chcemy wykonać, tym mniejsza średnica kapturka, którego należy użyć. Warto również pamiętać, że im większa średnica kapturka, tym mniejszych obrotów należy użyć na frezarce, aby nie powodować przeciążeń silnika. Jak więc wybrać odpowiedni rozmiar? Według potrzeb. Najmniejsze kapturki, te o średnicy 5 mm, wykorzystamy głównie do precyzyjnych prac takich jak szlifowanie zrogowaceń przy paznokciach, opracowywanie wałów okołopaznokciowych, opracowywanie punktowych hiperkeratoz. Kapturki podologiczne o średnicy 7 mm sprawdzą się do opracowywania większych powierzchni skóry. Są również idealne do szlifowania i wygładzania skóry po zabiegu wycinania modzeli i odcisków za pomocą skalpela. Kapturki ścierne o średnicy 10 mm i 13 mm to jedne z najczęściej stosowanych w podologii. Rozmiar idealny do usuwania zrogowaciałej skóry i opracowywania większych powierzchni np. pięt, podeszw stóp. Największym i zarazem najrzadziej stosowanym rozmiarem jest kapturek o średnicy 16 mm. Genialnie sprawdza się do opracowywania i wygładzania dużych fragmentów skóry, jednak duża średnica wymusza mniejsze obroty podczas pracy.

Podczas jakich zabiegów mogę zastosować kapturki i nakładki ścierne?

Nakładki i kapturki ścierne używane są w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i podologicznych. W zależności od wybranego rodzaju używamy ich podczas zabiegów podologicznych, pedicure leczniczego i pedicure kosmetycznego do usuwania zrogowaciałej skóry i odcisków. Służą do usuwania zrogowaciałego naskórka z palców i podeszwy stopy. Używane do usuwania zmienionej chorobowo skóry np. hiperkeratoz, modzeli, nagniotków, grubej skóry w obrębie pękających pięt, niektórych warstw odcisków na stopach. Wykorzystuje się je również do pracy w trudniej dostępnych miejscach podczas zabiegów pedicure. To jednak niejedyne ich zastosowanie. Kapturki i nakładki ścierne stosuje się również w czasie zabiegów manicure np. do skracania płytki paznokcia oraz podczas stylizacji paznokci np. do wygładzania masy żelowej, usuwania starych warstw z płytki.

Jak poprawnie używać nakładek i kapturków ściernych?

Praca przy użyciu kapturków i nakładek ściernych jest możliwa tylko przy zastosowaniu specjalnych frezów – nośników. Kapturek (analogicznie nakładka) powinien być nałożony na nośnik o tym samym rozmiarze i kształcie! Kapki ścierne półokrągłe przystosowane są do nakładania na frez gumowy tzw. nośnik gumowy lub trzpień gumowy. Nakładki ścierne tzw. walce, przelotówki, przystosowane są do nakładania na nośnik stalowy tzw. frez mandrel lub frezo-wałek. Materiał, z którego wykonane są kapturki i nakładki ścierne uniemożliwia ich sterylizację. Każdy kapturek oraz nakładka są jednorazowe. Wielokrotnego użytku są natomiast nośniki. Po każdym zabiegu nośnik frezów ściernych trzeba poddać dezynfekcji, a niekiedy nawet sterylizacji.

Podologiczne kapturki ścierne i nośniki do kapturków ściernych – zalety stosowania

Kapturki podologiczne cechuje łatwość użycia. Zaletą ich stosowania jest szybka, skuteczna i precyzyjna praca. Dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i stopniach ziarnistości, pozwalają znaleźć rozwiązanie dopasowane do pożądanego zastosowania. Kapturki ścierne do pedicure i manicure są jednorazowe, więc nie ma problemu z ich czyszczeniem. Nie trzeba ich dezynfekować – po zakończonym zabiegu zużyty kapturek wyrzucamy do odpowiedniego pojemnika. Stosowanie kapturka ściernego eliminuje niebezpieczeństwo skaleczeń. Diabetycy podczas zabiegu czują się całkowicie bezpiecznie. Możliwe jest bezproblemowe i bezurazowe leczenie przy obniżeniu progu odczuwania bólu i temperatury pracy, a gojenie ewentualnych ran odbywa się bez zakłóceń.

Czym kierować się przy wyborze kapturków podologicznych?

Nakładki i kapturki ścierne przede wszystkim powinny być solidnie i trwale wykonane. Pomimo iż są produktami jednorazowymi, powinny pochodzić ze sprawdzonego źródła. Muszą dobrze trzymać się nośnika, a ziarno nie powinno osypywać się podczas pracy. Jest to gwarancją bezpieczeństwa podczas zabiegu.

Kapturki podologiczne czy frezy? Co wybrać?

Frezy podologiczne i kapturki ścierne do pedicure mają różne właściwości, a ich zastosowanie tylko częściowo się pokrywa. Dlatego powinny być używane jako produkty uzupełniające się, a nie jako produkty zamienne. Odpowiednie wyposażenie to fundament profesjonalnego gabinetu podologicznego. Warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt, narzędzia podologiczne, preparaty specjalistyczne, narzędzia rotacyjne wykonane z różnych materiałów, jak również w nakładki i kapturki ścierne o różnej gradacji i wielkości.

Nakładki i kapturki ścierne w sklepie elarto.pl

W hurtowni podologicznej elarto znajdziesz bogatą ofertę kapturków podologicznych i nakładek ściernych o różnych kolorach, rozmiarach, kształtach i gradacjach, oraz nośników do ich montażu. W sprzedaży posiadamy tradycyjne, najczęściej wybierane i stosowane kapki ścierne oraz cieszące się coraz większą popularnością, kapturki ścierne samooczyszczające i/ lub termiczne. Jednym z producentów oferowanych przez nas kapek jest niemiecka firma Lucas.

Samooczyszczające i termiczne kapturki firmy Lucas

Kapturki firmy Lukas ze zdolnością do samooczyszczania są efektywniejsze niż tradycyjne kapki. Usuwanie zrogowaciałego naskórka odbywa się szybciej i delikatniej. Podczas pracy wystarczy delikatny nacisk, dlatego oczyszczane miejsce narażone jest na mniejsze zmęczenie. Efekt samooczyszczania zapewnia, że do powierzchni kapturka nie przywierają praktycznie żadne resztki tkanki skórnej. Firma Lukas wykorzystała również w swoich kapturkach ściernych efekt termiczny. Dwustopniowa technologia zmiany koloru ostrzega w porę przed grożącym przegrzaniem, można więc natychmiast zareagować, zmniejszając docisk, opracowując inne miejsce lub przerywając na chwilę pracę. Niebezpieczeństwo uszkodzenia skóry wskutek przegrzania jest niemal całkowicie wyeliminowane. Ta innowacyjność jest ukłonem w stronę cukrzyków, gdyż to właśnie oni mają często ograniczone odczuwanie temperatury i bólu na stopach.

Zabiegi dla pacjentów chorych na cukrzycę z zastosowaniem produktów podologicznych firmy Lukas

Stopa cukrzycowa jest jednym z wyzwań w dziedzinie podologii. Obejmuje zakres od drobnych ran poprzez grzybicę, aż po obumarcie partii tkanek. Z powodu ograniczonej zdolności odczuwania, cukrzycy często nie czują drobnych urazów. Są to zwłaszcza urazy na podeszwie lub między palcami. Skutkiem mogą być nieodwracalne uszkodzenia. Dlatego tak ważna jest medyczna pielęgnacja stóp cukrzyków. Musi odbywać się ze szczególną delikatnością, być prowadzona precyzyjnie, skutecznie i delikatnie. Produkty firmy Lukas do medycznej pielęgnacji podologicznej spełniają te wysokie wymagania i są dostępne w różnych wariantach, dopasowanych do problemów ze stopami.

kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie szkolenia

 • Hybryda elarto – manicure kombinowany bezpiecznie
  1 dzień (6h)

  Hybryda elarto – manicure kombinowany bezpiecznie

  OFERTA SZKOLENIOWA - Profesjonalne szkolenie z zakresu stylizacji paznokci przy użyciu żeli miękkich typu Soak Off
 • Salonowe przedłużanie paznokci metodą żelową
  2 dni (12h)

  Salonowe przedłużanie paznokci metodą żelową

  OFERTA SZKOLENIOWA - Kompleksowe szkolenie z zakresu przedłużania paznokci techniką żelową na formie i tipsie oraz wykonywanie korekty.
 • Depilacja ciała woskiem
  1 dzień (3h)

  Depilacja ciała woskiem

  OFERTA SZKOLENIOWA - Praktyczne warsztaty z depilacji ciała woskiem
 • Henna brwi i rzęs z regulacją
  1 dzień (3h)

  Henna brwi i rzęs z regulacją

  OFERTA SZKOLENIOWA - Profesjonalne warsztaty z farbowania henną brwi i rzęs
 • Pedicure kosmetyczny z użyciem frezarki
  2 dni (12h)

  Pedicure kosmetyczny z użyciem frezarki

  OFERTA SZKOLENIOWA - Specjalistyczne szkolenie z pedicure od podstaw
 • Podoklamra jako metoda korekcji wrastających paznokci
  1 dzień (6h)

  Podoklamra jako metoda korekcji wrastających paznokci

  OFERTA SZKOLENIOWA - System Podoklamra - warsztaty praktyczne
 • Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex
  1 dzień (2h)

  Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex

  OFERTA SZKOLENIOWA - Szkolenie z przebijania płatka, chrząstki ucha oraz nosa przy użyciu produktów firmy Studex

Historia hurtowni kosmetycznej elarto

Niespełna 20 lat temu, kiedy branża beauty w Polsce dopiero rozwijała się, Ela Trzeciak poszukując innowacyjnych rozwiązań, by spełnić oczekiwania klientów, zaczęła budować własną markę elarto. Zdobywając rzetelne wykształcenie branżowe na licznych kursach i studiach, doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta w salonie, wypracowała autorski system szkoleń i produktów. Cel był prosty – zaoferować klientkom wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczne i trwałe produkty, wiedzę jak być ekspertem w branży i budować rentowny biznes. Wraz z rozwojem gabinetu powstało centrum dystrybucji kosmetyków profesjonalnych – hurtownia stacjonarna i internetowa elarto oraz centrum szkoleniowe. Dzięki temu każda stylistka ma wygodny, szybki dostęp do ogromnego zasobu produktów profesjonalnych, może stale poszerzać swoją wiedzę praktyczną, rozwijać siebie i swój biznes, stając się skutecznym przedsiębiorcą.

Od początku istnienia marki rozwój jest dla nas priorytetem, dlatego mimo upływających lat nie przestajemy intensywnie udoskonalać ofertę, obsługę, produkty. Chcemy budować z naszymi klientami przyjazne relacje w atmosferze zaufania, stałości, odpowiedzialności, bezpieczeństwa. Mamy świadomość intensywnie rozwijającej się i zmieniającej branży beauty nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dlatego stale się szkolimy, kształcimy i dokładamy wszelkich starań, abyście Wy – nasi klienci – mieli szeroką gamę produktów kosmetycznych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek gabinetu. Nasza hurtownia dystrybuuje produkty renomowanych, znanych ze świetnej jakości marek kosmetycznych między innymi takich jak: Apis, Farmona, Bielenda, Ibra, Kryolan, Karaja, elarto, PediCare, NailTek, Podopharm, StarNail, Starpil, Norel, Depileve, TechnoTan, Cuccio Naturale, Gehwol, Podoland, Brow Henna, Biancil, Wimpernwelle, Studex i wiele, wiele innych.

Warto podkreślić, iż elarto to jedna z nielicznych firm należących do branży stylizacji paznokci w Polsce, która jest tak wszechstronna: produkuje własną linię kosmetyków profesjonalnych, dystrybuuje marki kosmetyczne, prowadzi salon firmowy i oferuje szkolenia. Te ostatnie stanowią szeroką sferę działań Eli Trzeciak, która chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i niezwykłym zasobem wiedzy. Będąc dyplomowaną trenerką, sędzią mistrzostw stylizacji, ekspertem, przedsiębiorcą, podchodzi wielowymiarowo do rozwoju w tej branży, co stanowi fundament jej systemu szkoleniowego zawarty w modelu biznesowym Ela Trzeciak Academy. Najbardziej zależy jej na tym, by specjaliści mieli gruntowne przygotowanie pod względem wiedzy, odpowiedzialne podejście do zawodu, świadczyli wysokiej jakości usługi w sposób bezpieczny i higieniczny, nie zapominając, że to ich klient i jego potrzeby są najważniejsze.

Wizja hurtowni kosmetycznej elarto

Chcemy być jedną z najlepszych hurtowni kosmetyków profesjonalnych w Polsce. Pragniemy, aby każdy klient znalazł kompleksowe wyposażenie gabinetu i innowacyjne kosmetyki w przystępnych cenach, a zakupy były łatwe, przyjemne, zwieńczone ekspresową dostawą.

Misja hurtowni kosmetycznej elarto

Hurtownia kosmetyków profesjonalnych elarto przede wszystkim stawia na rozwój. Stale pracujemy nad poszerzaniem naszego asortymentu, organizujemy atrakcje zakupowe i liczne promocje. Dystrybuujemy produkty topowych marek. Warto wspomnieć, iż wiele z nich to polskie brandy. Jest dla nas niezwykle istotne wspieranie rodzimych firm. Na pierwszym miejscu stawiamy zaufanie naszych klientów. To właśnie dzięki Wam i dla Was intensywnie pracujemy nad rozwojem hurtowni. Nasze priorytety to: zapewnienie profesjonalnej obsługi, wsparcie zakupowe, intuicyjna strona internetowa, doradztwo. Stale szkolimy się i kształcimy, aby sprostać Waszym wymaganiom. Chcemy, aby zakupy w naszej hurtowni były dla Was czystą przyjemnością i oszczędnością czasu. Dokonujemy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Was w ekspresowym tempie. Jesteśmy do waszej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy oraz infolinię, by udzielić rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Znajdziecie nas także w social mediach: na Facebooku oraz Instagramie. Zamieszczamy aktualności oraz mnóstwo inspiracji. Zapraszamy Was do współtworzenia tych stron z nami.

kliknij aby zobaczyć więcej