Woski w puszce Jest 20 produktów.

Włączone filtry:
 • Producent: Depileve

  Wosk Intimate z gatunku Film Wax, w puszce o pojemności 400 g. Bezpaskowy, opracowany specjalnie do depilacji bikini. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni, nawilża i regeneruje skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Wosk Intimate jest woskiem szybkoschnącym!

  42,00 zł
 • Producent: Depileve

  Wosk Intimate z gatunku Film Wax, w puszce o pojemności 800 g. Bezpaskowy, opracowany specjalnie do depilacji bikini. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni, nawilża i regeneruje skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Wosk Intimate jest woskiem szybkoschnącym!

  66,00 zł
 • Producent: Depileve

  Bezpaskowy wosk Monoi de Tahiti w puszce o pojemności 400 g. Elastyczny, o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych. Łagodny i skuteczny. Opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych.

  44,00 zł
 • Producent: Depileve

  Bezpaskowy wosk Monoi de Tahiti w puszce o pojemności 800 g. Elastyczny, o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych. Łagodny i skuteczny. Opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych.

  66,00 zł
 • Producent: Starpil

  Algowy wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, tytanowy. Rekomendowany dla każdego rodzaju skóry. Silny wosk, usuwający wraz z cebulkami nawet najbardziej oporne włoski. Szczególnie polecany do depilacji mężczyzn.

  53,00 zł
 • Producent: Starpil

  Azulenowy wosk miękki w puszce o pojemności 500 ml. Wosk miękki, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne.

  42,00 zł
 • Producent: Starpil

  Azulenowy wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne.

  53,00 zł
 • Producent: Depileve

  Lawendowy wosk w puszce o pojemności 400 g, o kremowej konsystencji. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Formuła wzbogacona olejkiem lawendowym, który posiada działanie antyseptyczne, łagodzi podrażnienia skóry, odpręża. Mika (perłowy puder) zmiękcza skórę i łagodzi podrażnienia. Poprawia również przyczepność wosku. Dwutlenek tytanu działa przeciwzapalnie.

  39,00 zł
  Produkt chwilowo niedostępny,
  oczekujemy na dostawę.
 • Producent: Depileve

  Lawendowy wosk w puszce o pojemności 800 g, o kremowej konsystencji. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Formuła wzbogacona olejkiem lawendowym, który posiada działanie antyseptyczne, łagodzi podrażnienia skóry, odpręża. Mika (perłowy puder) zmiękcza skórę i łagodzi podrażnienia. Poprawia również przyczepność wosku. Dwutlenek tytanu działa przeciwzapalnie.

  60,00 zł
 • Producent: Depileve

  Naturalny wosk w puszce o pojemności 400 g. Bezzapachowy, klasyk wśród wosków do depilacji. Rekomendowany do skóry normalnej. Płynna konsystencja umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Idealny do depilacji dużych obszarów ciała np. nóg, ud, pleców. Żywica sosny poprawia przyczepność wosku do włosów. Olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry,...

  39,00 zł
 • Producent: Starpil

  Naturalny wosk miękki w puszce o pojemności 500 ml. Przezroczysty, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Stanowi wyjątkową kombinację żywicy sosnowej, stworzoną w celu zapewnienia efektywnego usuwania owłosienia.

  42,00 zł
 • Producent: Depileve

  Naturalny wosk w puszce o pojemności 800 g. Bezzapachowy, klasyk wśród wosków do depilacji. Rekomendowany do skóry normalnej. Płynna konsystencja umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Idealny do depilacji dużych obszarów ciała np. nóg, ud, pleców. Żywica sosny poprawia przyczepność wosku do włosów. Olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry,...

  60,00 zł
 • strona z 2