Pierścienie przeciwpyłowe do frezów 10szt

Pierścienie przeciwpyłowe do frezów 10szt Zobacz większe

Pedicare

Gumowe pierścienie ochronne od Pedicare do zamocowania na narzędzia rotacyjne. Zabezpieczają rączkę frezarki przed zanieczyszczeniami powstałymi podczas frezowania. Pierścienie zakłada się na trzpień frezów w celu ochrony przed pyłem. Chronią aby nie dostał się do środka, dzięki czemu rączka nie zapycha się, a nagromadzony pył nie zapieka podczas dalszej pracy. Pierścienie wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

10,00 zł

Więcej informacji

Pierścienie ochronne zabezpieczają rączkę frezarki przed zanieczyszczeniami powstałymi podczas frezowania. Chronią aby pył nie dostał się do środka, dzięki czemu rączka nie zapycha się, a nagromadzony pył nie zapieka podczas dalszej pracy. W ten bardzo prosty sposób eliminujemy najczęściej spotykane problemy (zaraz po urazach mechanicznych) związane z zacinaniem się frezu w rączce oraz jej uszkodzeniami. Pierścienie są wielokrotnego użytku - stosujemy dopóki nie rozciągną się na tyle, że zaczną luźno kręcić się na trzpieniu.

Stosowanie: gumowy pierścień nałóż (wsuń) na trzpień narzędzia rotacyjnego np. frezu, zamocuj frez w rączce, delikatnie zsuń pierścień w dół tak, aby był możliwie najbliżej zacisku rączki.

Inne produkty z tej kategorii