Tonik do zmywania henny Two-Phase Fixing Tonic 50ml

Nowość Tonik do zmywania henny Two-Phase Fixing Tonic 50ml Zobacz większe

Brow Henna

18591

Tonik dwufazowy Two-Phase Fixing Tonic do zmywania henny. Łagodna kompozycja i lekkie działanie nawilżające pozwalają kosmetycznie zakończyć proces koloryzacji, niezależnie od rodzaju skóry i włosa. Tonik delikatnie usuwa wysuszone warstwy henny, nie zmywając koloru z włosów i skóry. Skutecznie neutralizuje działanie środków czyszczących, przywraca naturalną równowagę pH skóry.

Więcej szczegółów

66,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Dwufazowy płyn BH Brow Henna Two-Phase Fixing Tonic delikatnie usuwa wysuszone warstwy henny, nie zmywając koloru z włosów i skóry. Łagodna, dwufazowa kompozycja toniku oraz lekkie działanie nawilżające, pozwalają kosmetycznie zakończyć proces koloryzacji, niezależnie od rodzaju skóry i włosa. Tonik skutecznie neutralizuje działanie środków czyszczących, przywraca naturalną równowagę pH skóry.

BH BrowXenna® to innowacyjny produkt barwiący na bazie zmielonych liści henny, mieszanki ziół i związków organicznych, do zabiegu farbowania brwi z efektem tatuażu na skórze do 14 dni oraz utrzymaniem koloru na włoskach do 6 tygodni. Produkty marki BH BrowXenna® powstały w Akademii Lash & Brow. Stworzyły je Irina Levchuk i Natalia Krasnoperova, opierając skład henny na naturalnych składnikach, które oprócz barwienia włosów, pozwalają również zabarwić skórę. Kraj produkcji: Rosja.

Inne produkty z tej kategorii