Maska algowo-gipsowa modelująca z czystą witaminą C 960g

Maska algowo-gipsowa modelująca z czystą witaminą C 960g Zobacz większe

Bielenda

Modelująca maska algowo-gipsowa do twarzy z linii Reti-Vit C przeznaczona jest dla cery pozbawionej blasku, z oznakami zmę­czenia, narażonej na stres oksydacyjny, dla cery wymagającej odmłodze­nia i rozświetlenia. Gwarantuje wyrównanie kolorytu skóry i rozjaśnienie przebarwień. Wspomaga wchłanianie składników aktywnych z preparatów aplikowanych pod maskę, poprzez okluzję.

Więcej szczegółów

45,00 zł

Więcej informacji

Maseczka wspomaga wchłanianie składników aktyw­nych z preparatów aplikowanych pod maskę, poprzez okluzję. Delikatnie napina skórę, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, odświeża oraz modeluje owal twarzy. Przeznaczona jest dla cery pozbawionej blasku, z oznakami zmę­czenia, narażonej na stres oksydacyjny, dla cery wymagającej odmłodze­nia i rozświetlenia.

Reti-Vit C to zaawansowany zabieg odmładzająco–rozjaśniający z inteligentną technologią peptydowej kapsuły C-5 C. Przeznaczony dla cery pozbawionej blasku, z oznakami zmęczenia, narażonej na stres oksydacyjny, dla skóry potrzebującej wyrównania kolorytu i rozjaśnienia przebarwień, cery wymagającej odmłodzenia i rozświetlenia. Wygładza i rozświetla skórę, poprawia jej wygląd i strukturę, rozjaśnia przebarwienia i przeciwdziała powstawaniu nowych zmian. Działa antyoksydacyjnie skutecznie zwalczając wolne rodniki, zwiększa syntezę kolagenu w skórze, chroni przed fotostarzeniem przywracając skórze jednolity koloryt (balansuje ton skóry). Zabieg można stosować na twarz, szyję lub dłonie.

Składniki aktywne: czysta witamina C, algi­nian, gips.

Inne produkty z tej kategorii