Maska algowa plastyczna żurawinowa 500ml

Face Rejuve maska algowa plastyczna żurawinowa 500 ml Zobacz większe

Norel

Żurawinowa alga z linii Face&Body Rejuve przeznaczona jest dla cery wymagającej napięcia i rewitalizacji. Maska algowa plastyczna z ekstraktem żurawiny przeznaczona jest do zabiegów rewitalizujących i liftingujących. Działa wybitnie ujędrniająco, stymuluje penetrację składników aktywnych i rewitalizuje skórę. Wzmacnia naskórek i doskonale go nawilża.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

56,00 zł

Więcej informacji

Doskonałym uzupełnieniem maski jest koncentrat żurawinowy Norel Face Rejuve zawierający cenny wyciąg z żurawiny kanadyjskiej, bogaty w antyoksydanty działające wybitnie przeciwzmarszczkowo. Maska z dodatkiem koncentratu jest zalecana na zakończenie zabiegów Norel Face & Body Rejuve opartych na owocach żurawiny, które dzięki wysokiej zwartości stabilnej witaminy C, stymulują syntezę kolagenu i zwiększają odporność komórkową. Maska pozostawia skórę idealnie napiętą, nadaje jej promienny wygląd i aksamitną gładkość w dotyku.
Stosowanie: na 4 miarki (50 ml) alginatu dodać w kolejności: 2 miarki zimnej wody i 2 miarki koncentratu. Energicznie wymieszać. Nałożyć na twarz, szyję i dekolt, na podkład z gazy sterylnej (zwilżonej koncentratem żurawinowym). Pozostawić na skórze przez ok. 20 minut. Maska twardnieje w ciągu 5 minut.
Kosmetyk przebadany dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów.

Inne produkty z tej kategorii