Aparat do przekłuwania uszu z akcesoriami

Aparat do przekłuwania uszu z akcesoriami Zobacz większe

Studex

Instrument do przekłuwania uszu Studex Plus System wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia precyzyjne, szybkie a co najważniejsze bezpieczne i higieniczne przekłuwanie uszu. Podczas aplikacji kolczyk zostaje umieszczony w uchu, jednocześnie z najbardziej optymalnym ustawieniem zapięcia.

Więcej szczegółów

280,00 zł

Więcej informacji

Instrument do przekłuwania uszu wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia precyzyjne, szybkie a co najważniejsze bezpieczne i higieniczne przekłuwanie uszu. Podczas aplikacji kolczyk zostaje umieszczony w uchu, jednocześnie z najbardziej optymalnym ustawieniem zapięcia. Studex Plus System posiada jednorazowe nakładki umożliwiające umieszczenie kolczyka w instrumencie. Nakładka do zapinki zabezpiecza dodatkowo ucho przed dotknięciem aparatu. Instrument dostosowany jest do różnych wielkości kolczyków (regular, mini).
W zestawie: aparat do przekłuwania uszu, pisak chirurgiczny, uchwyt do nakładek o rozmiarze średnim (2szt.), uchwyt do nakładek o rozmiarze mini, nakładka do ćwiczeń, gazik do dezynfekcji (2 szt.), płyn do pielęgnacji uszu po przekłuciu 7 ml.

Inne produkty z tej kategorii

  • Studex

    Chromowany instrument Studex System 75 do profesjonalnego zabiegu przekłuwania uszu. Nowy produkt firmy Studex, który w bezgłośny i prawie niezauważalny sposób przekłuwa płatek, a także chrząstkę ucha oraz nos. Jego niska waga powoduje że jest wygodny w użyciu, a przekłucie jest bardziej precyzyjne.

    150,00 zł