Aparat do przekłuwania uszu

Aparat do przekłuwania uszu Zobacz większe

Studex

Chromowany instrument Studex System 75 do profesjonalnego zabiegu przekłuwania uszu. Nowy produkt firmy Studex, który w bezgłośny i prawie niezauważalny sposób przekłuwa płatek, a także chrząstkę ucha oraz nos. Jego niska waga powoduje że jest wygodny w użyciu, a przekłucie jest bardziej precyzyjne.

Więcej szczegółów

150,00 zł

Więcej informacji

Chromowany instrument do profesjonalnego zabiegu przekłuwania uszu. Nowy produkt firmy Studex który w bezgłośny i prawie niezauważalny sposób przekłuwa płatek a także chrząstkę ucha oraz nos. Jego niska waga powoduje że jest wygodny w użyciu, a przekłucie jest bardziej precyzyjne. Aparat gwarantuje sterylne i bezpieczne przekłucie ucha. Zaprojektowany jest tak aby żaden element kolczyka nie dotykał instrumentu. Dostosowany jest do kolczyków z Systemu 75 o różnych rozmiarach (regular, mini).

Inne produkty z tej kategorii

  • Studex

    Instrument do przekłuwania uszu Studex Plus System wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia precyzyjne, szybkie a co najważniejsze bezpieczne i higieniczne przekłuwanie uszu. Podczas aplikacji kolczyk zostaje umieszczony w uchu, jednocześnie z najbardziej optymalnym ustawieniem zapięcia.

    280,00 zł