Maska do ciała z czarnym błotem 500g

Maska do ciała z czarnym błotem 500g Zobacz większe

Dla skóry objętej cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej (z wyjątkiem wrażliwej, naczyniowej, z tendencją do żylaków).  Maska do ciała czarne błoto z Morza Martwego, algi morskie Laminaria Digitata, imbir, l-karnityna i czerwona herbata Pu-Erh 500g. 

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Dla skóry objętej cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej (z wyjątkiem wrażliwej, naczyniowej, z tendencją do żylaków).
Połączenie silnie zmineralizowanego czarnego błota z Morza Martwego z mikronizowanymi algami Laminaria Digitata, ekstraktem z czerwonej herbaty Pu-Erh, l-karnityną i ekstraktem z korzenia imbiru. Połączenie to pogłębia działanie preparatu ponieważ jest bodźcem silnego rozgrzewania dzięki czemu zabieg staje się bardzo intensywny. Wyjątkowy synergizm składników redukuje tkankę tłuszczową, wzmacnia napięcie skóry i tkanki podskórnej. Poprawia jędrność skóry, wyrównuje powierzchnię pozostawiając ją gładką i elastyczną. Po nałożeniu maski odczuwamy przyjemne uczucie ciepła i lekkie zaczerwienienie skóry, ustępujące po ok. 20-30 min. Jest to zjawisko pozytywne, którego efektem jest poprawa dynamiki krążenia podskórnego.
Stosowanie: nałożyć na skórę pędzelkiem/szpatułka od dołu ku górze, owinąć folią (można przykryć kocem) na 30-40 min., po czym spłukać pod prysznicem/zmyć letnią wodą. Można stosować na wybrane partie ciała ustalając indywidualnie czas zabiegu.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.