PODOLOGICmed krem ochronny do stóp 100ml

PODOLOGICmed krem ochronny do stóp 100ml Zobacz większe

Krem z linii PODOLOGICmed stanowi doskonałą ochronę antybakteryjną i przeciwgrzybiczą w codziennej pielęgnacji skóry stóp. Redukuje nieprzyjemny zapach, niweluje suchość i szorstkość stóp, zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka, chroni skórę przed pęknięciami oraz wzmacnia ją i uelastycznia. Intensywnie odświeża i odżywia.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Krem stanowi doskonałą ochronę antybakteryjną i przeciwgrzybiczą w codziennej pielęgnacji skóry stóp. Redukuje nieprzyjemny zapach, niweluje suchość i szorstkość stóp, zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka, chroni skórę przed pęknięciami oraz wzmacnia ją i uelastycznia. Krem również intensywnie odświeża i odżywia.

Stosowanie: nanieść na oczyszczone, suche stopy i wmasować do wchłonięcia. Stosować raz dziennie oraz profilaktycznie przed i po narażeniu stóp na zakażenie grzybicze (np. przy korzystaniu z publicznych basenów).

Składniki aktywne: propolis (zawiera biologicznie czynne substancje przeciwdrobnoustrojowe, dodatkowo zapobiega powstawaniu stanów zapalnych i łagodzi podrażnienia), ałun (zatrzymuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach), TEGODEO CW 90 (absorbuje zapachy i wilgoć), wosk pszczeli (chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem, zwiększa elastyczność i chroni przed pęknięciami oraz otarciami).
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.