Globalna maseczka przeciwstarzeniowa 70ml

Globalna maseczka przeciwstarzeniowa z czynnikiem wzrostu komórek 70 ml Zobacz większe

Dla skóry z oznakami starzenia.
Jej działanie oparte jest głównie na czynnikach wzrostu i peptydach biomimetycznych, które skutecznie walczą z globalnym starzeniem się skóry. Zawarty w niej Bio-Placenta Growth Factor stymuluje biosyntezę fibroblastów przez co zwiększa się produkcja kolagenu, co wpływa na jędrność skóry.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Dla skóry z oznakami starzenia.
Jej działanie oparte jest głównie na czynnikach wzrostu i peptydach biomimetycznych, które skutecznie walczą z globalnym starzeniem się skóry. Zawarty w niej Bio-Placenta Growth Factor stymuluje biosyntezę fibroblastów przez co zwiększa się produkcja kolagenu, co wpływa na jędrność skóry. Działa regenerująco i nawilżająco na skórę, natłuszcza i odżywia, poprawia ukrwienie skóry, wygładza i ujędrnia skórę, działa antyrodnikowo i przeciwstarzeniowo.
Stosowanie: Na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu nałożyć grubą warstwę maski (omijając okolice oczu). Pozostawić do wchłonięcia. Nadmiar usunąć letnią wodą. Po tonizacji należy zastosować Globalny krem przeciwstarzeniowy do twarzy z czynnikiem wzrostu komórek.
Składniki aktywne: Bio-Placenta Growth Factor, Peptydy biomimetyczne, Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Olej ryżowy, Trehaloza, Witamina E.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.