India Revive peeling oczyszczający do ciała 600g

Peeling oczyszczający 600g Zobacz większe

Oczyszczający peeling z linii India Revive Oczyszczenie i Regeneracja przeznaczony jest dla skóry potrzebującej regeneracji i rewitalizacji, zanieczyszczonej ze skłonnością do przetłuszczania, niedotlenionej i wymagającej detoksykacji. Peeling gwarantuje oczyszczenie i odświeżenie skóry, zregenerowanie i wygładzenie naskórka, optymalne nawilżenie i natłuszczenie.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Peeling oczyszczający przeznaczony jest dla skóry potrzebującej regeneracji i rewitalizacji, zanieczyszczonej ze skłonnością do przetłuszczania, niedotlenionej i wymagającej detoksykacji. Peeling gwarantuje oczyszczenie i odświeżenie skóry, zregenerowanie i wygładzenie naskórka, optymalne nawilżenie i natłuszczenie.

Linia India Revive przeznaczona do skóry zanieczyszczonej, słabo odżywionej i narażonej na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Połączenie argilloterapii z zaawansowanymi składnikami aktywnymi zapewnia oczyszczenie i rewitalizację skóry. Sprawia, że staje się ona optymalnie zregenerowana i pełna blasku. Delikatny bambusowy aromat otula ciało przyjemną, orzeźwiającą nutą. Idealnie sprawdzi się zawsze wtedy, gdy potrzebny jest natychmiastowy efekt wygładzenia.

Stosowanie: nanieść na całe ciało (z wyłączeniem biustu) lub partie objęte zabiegiem i wykonać masaż. Zmyć pod prysznicem lub przy pomocy wilgotnych, ciepłych kompresów.

Peeling w swoim składzie zawiera: ekstrakt z bambusa, glinkę wulkaniczną ghassoul, olej kokosowy, kompleks Revolu Hydra Peel, naturalne drobinki bambusa.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.