Efekt Holo Silver (srebrny kameleon)

Efekt Holo Silver (srebrny kameleon) Zobacz większe

Efekt Holo to pyłek do zdobienia paznokci dający "efekt kameleona". Mieni się wielobarwnie w zależności od kąta padania światła. Efekt Holo wcieramy w warstwę dyspersyjną i pokrywamy topem. W przeciwieństwie do zwykłego brokatu, na paznokciu daje efekt idealnej tafli. Efekt Holo pozwala wydobyć nowy, niecodzienny wymiar ulubionych lakierów hybrydowych oraz żeli do stylizacji paznokci.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Efekt Holo - tak samo jak efekt syrenki - wcieramy w warstwę dyspersyjną i pokrywamy topem. Efekt Holo to pyłek do zdobienia paznokci dający "efekt kameleona". Mieni się wielobarwnie w zależności od kąta padania światła. W przeciwieństwie do zwykłego brokatu, na paznokciu daje efekt idealnej tafli. Efekt Holo pozwala wydobyć nowy, niecodzienny wymiar ulubionych lakierów hybrydowych oraz żeli do stylizacji paznokci.

Stosowanie: na warstwę dyspersyjną (lepką warstwę) nanieś pyłek pędzelkiem wachlarzem. Następnie delikatnie rozetrzyj palcem efekt po powierzchni, nadmiar usuń pędzelkiem lub szczoteczką. Zabezpiecz zdobienie preparatem nawierzchniowym – polecamy do tego Lacogel Top, który dzięki swoim właściwościom i konsystencji świetnie spełni to zadanie. Całość utwardź w lampie.