Zestaw Mini Match Makers

Zestaw Mini Match Makers Zobacz większe

Zestaw Mini Match Makers to 6 lakierów Cuccio Colour oraz 6 żeli hybrydowych Veneer Cuccio Colour, każdy w pojemności 3,5 ml. W zestawie następujące kolory lakierów i hybryd: jasnoróżowy Sweet Treat; neonowy róż Double Bubble Trouble; koralowy z błyszczącymi drobinkami Goody Goody Gum Drops!; żółty Lemon Drop Me a Line; niebieski metaliczny Sugar Daddy; fioletowy metaliczny Grape to See You.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Lakiery dzięki technologii potrójnej pigmentacji "Triple-Pigmentation" kryją już po pierwszej warstwie. Wysoka jakość produktu zapewnia idealny manicure bez odprysków, a wygodny pędzelek ułatwia aplikację. Lakier szybko wysycha, nie matowieje, nie blaknie. Długo trzyma się na naturalnym paznokciu. Żele hybrydowe to hybrydy IV-tej generacji, osiągają krycie już po 1 warstwie. Po aplikacji posiadają wysoki połysk, nie wycierają się i nie matowieją. Utwardzają się zarówno w lampie UV, jak również UV LED. Nie zawierają rozpuszczalników przez co nie gęstnieją.

Zestaw Mini Match Makers to 6 sztuk lakierów Cuccio Colour do paznokci oraz 6 sztuk żeli hybrydowych Veneer Cuccio Colour, każdy w pojemności 3,5 ml. Każdy lakier ma swój kolorystyczny odpowiednik hybrydowy.
W zestawie:
- jasnoróżowy Sweet Treat nr 6155;
- neonowy róż Double Bubble Trouble nr 6158;
- koralowy z błyszczącymi drobinkami Goody Goody Gum Drops! nr 6160;
- żółty Lemon Drop Me a Line nr 6156;
- niebieski metaliczny Sugar Daddy nr 6162;
- fioletowy metaliczny Grape to See You nr 6161.