Anti Pollution krem aktywnie dotleniający SPF15 150ml

Krem aktywnie dotleniający SPF15 150ml Zobacz większe

Aktywnie dotleniający krem z linii Anti Pollution Dotlenienie i Odświeżenie przeznaczony jest do pielęgnacji skóry niedotlenionej, szarej i zmęczonej. Preparat zalecany jest dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku, narażonych na stres, promieniowanie UV, długo przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, a także palących papierosy. Działa dotleniająco i nawilżająco.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Krem aktywnie dotleniający przeznaczony jest do pielęgnacji skóry niedotlenionej, szarej i zmęczonej, do stosowania bez ograniczeń wiekowych. Preparat zalecany jest dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku, narażonych na stres, promieniowanie UV, długo przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, a także palących papierosy. Efektem działań kremu jest dotlenienie skóry, przywrócenie funkcji receptora witaminy D, nawilżenie i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej skóry.

Stosowanie: niewielką ilość kremu nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu omijając okolice oczu, delikatnie wmasować.

Składniki aktywne zawarte w kremie to:
- Pronalen BIO-Protect (kompleks ekstraktów roślinnych chroniących skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez toksyczne substancje, metale ciężkie, gazy i promieniowanie UV, hamuje lipo-peroksydację i przeciwdziała formowaniu wolnych rodników);
- Acti Vitamin-D (aktywuje naturalne funkcje immunologiczne witaminy D, przyspiesza regenerację funkcji barierowych i reguluje proces prawidłowej gospodarki wodno-lipidowej);
- DNA Repair System (biofunkcyjny ekstrakt oparty na nukleotydach rewitalizujących i stymulujących syntezę protein m.in. filagryny i kolagenu, chroni komórkowe DNA przed fotostarzeniem i stresem oksydacyjnym wywołanym przez promieniowanie UV oraz zwiększa mechanizmy obronne skóry).
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.