Anti Pollution zestaw dotleniająco-detoksykujący 10x3g

Zestaw dotleniająco-detoksykujący 10x3g Zobacz większe

Dotleniająco-detoksykujący zestaw z linii Anti Pollution Dotlenienie i Odświeżenie zawiera koncentrat i aktywator. Przeznaczony do pielęgnacji skóry niedotlenionej, szarej, zmęczonej i pozbawionej blasku, do stosowania bez ograniczeń wiekowych. Aktywator czyli baza zawarta w ampułce, aktywuje zawarte w niej składniki aktywne. W efekcie skóra staje się dotleniona, promienna i w lepszej kondycji.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Zestaw (koncentrat i aktywator) dotleniająco-detoksykujący przeznaczony jest do pielęgnacji skóry niedotlenionej, szarej, zmęczonej i pozbawionej blasku, do stosowania bez ograniczeń wiekowych. Aktywator czyli baza zawarta w ampułce, aktywuje zawarte w niej składniki aktywne. W efekcie skóra staje się dotleniona, promienna i w lepszej kondycji.

Stosowanie: zdjąć kapsel zabezpieczający, do zawartego w ampułce żelu dodać za pomocą zakraplacza 2-3 ml aktywatora (wizualnie do poziomu załamania ampułki). Zamknąć ampułkę i przytrzymując zamknięcie kilkakrotnie wstrząsnąć, do momentu całkowitego połączenia się obu preparatów. Koncentrat nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasować lub wprowadzić za pomocą jonoforezy, mezoterapii bezigłowej lub tlenowej. Aby zachować odpowiedni poślizg nałożyć na skórę żel do ultradźwięków.

Składniki aktywne koncentratu: Pronalen BIO-Protect, niacinamid, Acti Vitamin-D.
Składniki aktywne aktywatora: pantenol, ekstrakt z aloesu, Oxygen Booster.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.