Anti Pollution maska dotleniająca 2. faza kremowa 200ml

Maska dotleniająca dwufazowa 2. faza kremowa 200ml Zobacz większe

Farmona

12621

Dwufazowa maska dotleniająca z linii Anti Pollution Dotlenienie i Odświeżenie - faza nr 2 kremowa. Przeznaczona dla osób długo przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, palących papierosy. W połączeniu z fazą hydrożelową, intensywne dotlenia, stymuluje naprawę uszkodzonych komórek, dezaktywuje wolne rodniki, relaksuje i wycisza podrażnienia. Zmniejsza nadwrażliwość skóry.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

30,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł
Typ skórynormalna, każdy rodzaj

Więcej informacji

Maska dwufazowa dotleniająca (faza nr 2 kremowa) dla osób żyjących w zanieczyszczonym środowisku, narażonych na stres, promieniowanie UV, przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, palących papierosy. W połączeniu z fazą hydrożelową, intensywne dotlenia, stymuluje naprawę uszkodzonych komórek, dezaktywuje wolne rodniki, relaksuje i wycisza podrażnienia. Ponadto zmniejsza nadwrażliwość skóry, nawilża, przywraca zdrowy i promienny wygląd.


Stosowanie: fazę kremową maski aktywnie dotleniającej połączyć za pomocą pędzelka w miseczce z fazą hydrożelową w proporcji 1:1 (ok. 5g/ml fazy kremowej + ok. 5g/ml fazy hydrożelowej). Po uzyskaniu jednolitej masy, nałożyć równomierną warstwę na skórę objętą zabiegiem omijając okolice oczu. Pozostawić na 15 minut, następnie zmyć za pomocą ciepłych, wilgotnych kompresów.

Składniki: Hyaluron Intense System, pantenol, Oxygen Booster.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.