Cień do powiek Aquacolor nr 3 Gemstones Malachite 2g

Cień do powiek Aquacolor nr 3 Gemstones Malachite 2g Zobacz większe

Karaja

12651

Akwarelowy cień do powiek Aquacolor nr 3 w kolorze Malachite, z kolekcji Gemstone, w chłodnym, ale intensywnym odcieniu zieleni, z efektem połysku w kosmicznym stylu. Polecany paniom o oczach piwnych lub brązowych. Odważny, intensywny, oryginalny, bardzo łatwo się nakłada. Cień typu wet&dry (aplikacja na sucho i na mokro). Łączy metaliczny połysk z intensywnością czystego, czarnego pigmentu.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Cień do powiek Aquacolor nr 3 w kolorze Malachite, z kolekcji Gemstone, w chłodnym, ale intensywnym odcieniu zieleni, z efektem połysku w kosmicznym stylu. Polecany paniom o oczach piwnych lub brązowych. Odważny, intensywny, oryginalny, bardzo łatwo się nakłada. Idealnie sprawdzi się w wieczorowych stylizacjach. Opalizujący efekt i mocną pigmentację z pewnością pokochają wszystkie fanki makijażowych eksperymentów!

Gemstones to kolekcja akwarelowych cieni do powiek, z kultowej serii Aquacolor, które łączą w sobie metaliczny połysk z intensywnością czystego, czarnego pigmentu. Efekt na powiekach to prawdziwy kosmos! Cienie bardzo łatwo się nakłada. Można aplikować je na sucho oraz na mokro. Użycie produktu na mokro, pozwoli na zwiększenie opalizującego efektu i dokładniejsze pokrycie powieki kolorem. Idealne do stosowania na co dzień oraz na wieczorne wyjścia.