Wosk zapachowy Vanilla 22g

Wosk zapachowy Vanilla 22g Zobacz większe

Wosk Vanilla od firmy Yankee Candle o zapachu słodkiej, aksamitnej i wyrazistej - lecz nie narzucającej się wanilii. Pod wpływem temperatury wydziela intensywny aromat wyczuwalny aż przez 8 godzin. Harmonia idealnie połączonych ze sobą zapachów sprawia, że wosk idealny jest dla osób szukających chwili relaksu.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Zapachowy wosk Vanilla pod wpływem temperatury wydziela intensywny aromat wyczuwalny aż przez 8 godzin. Harmonia idealnie połączonych ze sobą zapachów sprawia, że wosk idealny jest dla osób szukających chwili relaksu. Wosk Vanilla od firmy Yankee Candle o zapachu słodkiej, aksamitnej i wyrazistej - lecz nie narzucającej się wanilii.

Jak stosować wosk?
Aby móc korzystać z wosku potrzebny jest kominek, w którym na górze (w miseczce) umieścimy wosk, a na dole bezzapachowy tealight. Dla dopasowania intensywności zapachu, jednorazowo, wystarczy ukruszyć i użyć tylko fragment wosku. Woski można ze sobą dowolnie łączyć tworząc autorskie zapachy. Jest to ciekawa propozycja dla każdego, kto lubi niepowtarzalne i nietuzinkowe kompozycje zapachowe.

Jak powstała firma Yankee Candle?
Boże Narodzenie 1969... 17-letni Mike Kittredge, zbyt ubogi, aby kupić swojej matce prezent, stopił kredki aby zrobić z nich świecę. Sąsiadka zauważywszy to, przekonała Mike'a aby sprzedał jej ten własnoręczny wyrób. Z tą małą pomocą, Mike kupił wystarczającą ilość wosku, aby stworzyć dwie świece - jedną dla jego mamy, drugą - na sprzedaż... Tak zaczęła się wielka przygoda Yankee Candle. Dzisiaj siedziba Yankee Candle znajduje się w Stanach Zjednoczonych w South Deerfield w Massachusetts i zatrudnia około 5,500 pracowników. Produkuje ponad 150 zapachów. Do produkcji świec i wosków Yankee Candle używane są doskonałej jakości materiały: najlepsze woski, szkła, wysoko oczyszczona parafina, olejki zapachowe, a wszystko specjalnie dobierane dla uzyskania optymalnego efektu.

Co mówią o marce właściciele?
"Mamy największy na świecie wybór świec zapachowych. Oprócz znanej linii zapachów Housewarmer, dostarczamy również szeroki asortyment sezonowych oraz specjalnych świec, produkty zapachowe do domu, odświeżacze samochodowe oraz akcesoria do świec. Wrażliwość na potrzeby klienta i wielka pasja napędzają nas do ciągłych poszukiwań . A kiedy wyselekcjonujemy już właściwe nuty zapachowe, naszym produktom zapewniamy jakość, która jest unikatowa na skalę światową. Nasi klienci wiedzą o tym i dlatego dzielą z nami tę wielką pasję."