Duet do pielęgnacji twarzy: peeling 150g + mus 150g

Duet do pielęgnacji twarzy: peeling 150g + mus 150g Zobacz większe

Duet kosmetyków: 2w1 peeling drobnoziarnisty i enzymatyczny z papainą i bromelainą 150g oraz ultra nawilżający mus do twarzy 150g, rekomendowanych dla każdego rodzaju cery - szczególnie suchej i odwodnionej. Peeling rozpuszcza i usuwa martwe komórki naskórka przygotowując skórę do dalszych etapów zabiegu. Mus intensywnie nawilża skórę oraz aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

W zestawie dwa kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry twarzy:
- peeling drobnoziarnisty i enzymatyczny 2w1 z papainą i bromelainą, rekomendowany dla każdego rodzaju cery, szczególnie suchej i odwodnionej. Jego innowacyjna formuła łączy enzymatyczne i mechaniczne złuszczanie. Peeling rozpuszcza i usuwa martwe komórki naskórka przygotowując skórę do dalszych etapów zabiegu. Peeling wygładza, regeneruje, rozjaśnia i odświeża skórę. Sprawia, że jest jedwabiście miękka.
- ultranawilżający mus do twarzy, rekomendowany dla każdego rodzaju cery, szczególnie suchej i odwodnionej. Mus intensywnie nawilża skórę oraz aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry. Długotrwale chroni przed wysuszaniem, niweluje szorstkość i napięcie skóry.