Duet do ciała regenerujący peeling 550g + balsam 490ml

Duet do ciała regenerujący peeling 550g + balsam 490ml Zobacz większe

Duet do ciała:
- balsam z koktajlem witamin 490 ml 
- regenerujący peeling 550 g
Zestaw produktów przeznaczony do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza wymagającej regeneracji i dotkniętej rozstępami. Produkty opóźniają proces starzenia się skóry, uelastyczniają i zmniejszają widoczność rozstępów.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Zestaw regenerujący do ciała - peeling 550 g oraz balsam z koktajlem witamin 490 ml. Produkty przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza wymagającej regeneracji oraz dotkniętej rozstępami.
Regenerujący peeling do ciała - usuwa martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie, uelastycznia oraz delikatnie natłuszcza skórę. Dodatkowo opóźnia procesy starzenia się skóry. Peeling rekomendowany jest również na biust.
Składniki aktywne: Ekstarkt z Papai, Ekstarkt z Ananasa, Emblica, Olej Marula, Olej Babassu.


Regenerujący balsam do ciała z koktajlem witamin - zmniejsza widoczność rozstępów i działa antyoksydacyjnie. Balsam odżywia, regeneruje i nawilża skórę. Dodatkowo poprawia jędrność i elastyczność, działa przeciwstarzeniowo. Balsam zalecany również do pielęgnacji biustu.
Składniki aktywne: Ekstrakt z Papai, Ekstrakt z Ananasa, Witaminy: E, C, B3, B5, B6, Olej Marula, Olej Babassu, Ekstrakt z Morszczynu i Alg Laminaria, Algi Koralowe, Kolagen, Sucha Woda Morska