Krem kofeinowy pod oczy Skin Breath 15ml

Krem energetyzujący kofeinowy pod oczy 15ml Zobacz większe

Bielenda

14026

Energetyzujący krem kofeinowy pod oczy z linii Skin Breath przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skóry zmęczonej i niedotlenionej, skóry palacza, skóry poszarzałej, skóry suchej, dotkniętej przedwczesnym starzeniem i stresem oksydacyjnym. Krem wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. Redukuje cienie i obrzęki pod oczami.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

41,90 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Typ skórynormalna, każdy rodzaj

Więcej informacji

Kofeinowy krem energetyzujący pod oczy Skin Breath wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. Redukuje cienie i obrzęki pod oczami. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skóry zmęczonej i niedotlenionej, skóry palacza, skóry poszarzałej, skóry suchej, dotkniętej przedwczesnym starzeniem i stresem oksydacyjnym. Krem rekomendowany również dla skór wrażliwych oraz skór osób nadużywających opalania. Polecany dla skór, gdzie pojawiły się zmarszczki i brak jędrności, cienie i obrzęki pod oczami. Wydajność: 25 zabiegów.

Składniki aktywne: kofeina, ekstrakt ze świetlika, ekstrakt z żeń-szenia, minerały morskie, kwas hialuronowy.

Zabieg Skin Breath to energetyzująco-dotleniający oddech dla skóry twarzy. Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, zwłaszcza poszarzałej, zmęczonej, niedotlenionej oraz do cery palacza. Skin Breath to rozwiązanie dla suchej skóry, pozbawionej jędrności, z widocznymi zmarszczkami. Stanowi ukojenie dla skóry dotkniętej przedwczesnymi procesami starzenia i stresem oksydacyjnym. Zabieg stosowany w redukcji cieni i obrzęków pod oczami, także w przypadku cery wrażliwej. Wskazany dla osób nadużywających opalania. Dzięki zabiegowi Skin Breath skóra staje się świeża, rozświetlona i dotleniona, nabiera młodzieńczego wyglądu, jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona. Zabieg hamuje zmiany spowodowane stresem oksydacyjnym i niekorzystnym działaniem promieniowania UV. Skutecznie redukuje obrzęki i cienie pod oczami. Zmarszczki ulegają wypłyceniu, a skóra staje się widocznie napięta. Zabieg Skin Breath doskonale detoksykuje, regeneruje i odżywia skórę. Błyskawicznie nadaje blasku i odmładza skórę twarzy. W celu przedłużenia efektów zabiegu rekomendowane jest stosowanie produktów do pielęgnacji domowej z linii Skin Breath.