Lampa UV/UV LED o mocy 54W (biało-czarna)

Lampa UV/UV LED o mocy 54W (biało-czarna) Zobacz większe

Pozostali

14771

Biało-czarna lampa UV/UV LED o mocy 54W. Emituje nieszkodliwe dla oczu światło o długościach fali 365 i 405nm. Diody DUAL LED gwarantują utwardzanie produktów z fotoinicjatorami UV i UV LED. Wyposażona w czujnik ruchu, wyświetlacz, odpinane dno. Czasy: 10, 30, 60, 99 s.
Aby zapewnić optymalny proces utwardzania, zakres częstotliwości powinien być dobrany do znajdujących się w żelu fotoinicjatorów!

Więcej szczegółów

209,00 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wygodna w użytkowaniu lampa UV/UV LED o mocy 54W. Biała z czarnymi dodatkami. Wykonana z wytrzymałego plastiku. Emituje białe, nieszkodliwe dla oczu światło o długościach fali 365 nm oraz 405 nm. Diody DUAL LED gwarantują szybkie utwardzanie lakierów hybrydowych, lakierożeli, żeli hybrydowych, żeli twardych, poly geli, akrylożeli – tych posiadających fotoinicjatory UV oraz tych posiadających fotoinicjatory UV LED. Ergonomiczny kształt pozwala swobodnie umieścić dłoń / stopę w lampie. Bardzo sprawne i szybkie utwardzanie to ogromna oszczędność czasu. Urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik, który po upływie 10, 30, 60 lub 99 sekund wyłącza lampę. Jeżeli chcesz, aby konkretny czas został zapamiętany, przytrzymaj odpowiedni przycisk przez 2 sekundy. Opcję wyłączysz powtarzając czynność. Lampa posiada tryb pracy "low heat mode" (moc lampy zwiększa się stopniowo). Aby go włączyć należy przez 2 sekundy przytrzymać przycisk 99 s. W tym trybie lampa liczy czas od 0 do 120 sekund. Wbudowany sensor (czujnik) ruchu pozwala na ciągłą pracę bez konieczności włączania urządzenia za każdym razem - wystarczy, że klientka wsunie dłoń / stopę do środka lampy, a diody same się zaświecą. Oczywiście lampę można również włączyć w dowolnym momencie za pomocą przycisku. Urządzenie posiada wyświetlacz pokazujący upływający czas oraz zdejmowane dno, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości i zdezynfekować po każdym kliencie. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu świetlówek (diody znajdują się również po bokach) utwardza żel / hybrydę bez konieczności odpowiedniego układania dłoni w lampie. Lampa UV/UV LED 54W służy do 50 000 godzin pracy i zapewnia niskie zużycie energii.

LED Light Emitting Diode to maleńkie diody o niezwykłych właściwościach:
- żywotność świetlówek aż do 50 000 godzin pracy,
- białe, nieszkodliwe dla oczu światło,
- ZERO migotania,
- ZERO drżenia światła,
- duża energooszczędność (urządzenie cechuje niski pobór mocy),
- bardzo szybki czas pracy (żel/hybryda utwardzana już w 10 sekund!),
- prostota technologiczna.

Pamiętaj, że aby zapewnić optymalny proces utwardzania, zarówno zakres częstotliwości, jak i ilość wytwarzanego promieniowania UVA zawsze powinny być dobrane do znajdujących się w żelu, poly gelu czy hybrydzie fotoinicjatorów!

Dane techniczne urządzenia:
- moc: 54W,
- timer: 10, 30, 60 i 99 sekund (low heat),
- pasmo światła: 365nm, 405nm,
- rodzaj diod: dual led,
- ilość diod: 36 sztuk,
- wymiary: 23,6 x 21 x 11,5 cm,
- kolor: biało-czarna.