Kolekcja hybryd Surprising Woman + terminarz 80 kartek

Obniżka! Kolekcja hybryd Surprising Woman + terminarz 80 kartek Zobacz większe

zam

GRATIS terminarz A4 do zapisywania wizyt. 
Kolekcja Surprising Woman Collection zawiera lakierożele Lacogel: mlecznoróżowy 560S Milkshake; cielisty jasny 561S Invisible; jasnoróżowy z drobinkami 562S Little Mermaid; jasnoróżowy 563S #instagirl; śliwkowy 564S Sweet Plum; niebieski 565S Sapphire oraz żele hybrydowe GelPolish: fioletowy 774 Blueberry Juice; fioletowy z brokatem 775 Space Adventure.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

GRATIS terminarz A4 do zapisywania wizyt klientów. 80 kartek (160 stron), sztywna okładka, forma Daily Plannera, daty do samodzielnego uzupełnienia, czytelny podział godzinowy od 8.00 do 20.30, podział na 4 stanowiska pracy na jednej stronie oraz miejsce na dodatkowe notatki.

W skład jesiennej kolekcji Surprising Woman Collection wchodzą następujące kolory hybryd:

Żel hybrydowy GelPolish oraz lakier hybrydowy Lacogel mogą być łączone z różnymi systemami stylizacji paznokci: lakierem hybrydowym, żelem twardym, żelem hybrydowym, lakierożelem, akrylem, akrylożelem, poly nail gelem, czy fiberglass. Idealnie kryją po dwóch, cienkich warstwach. Nie pozostawiają smug. Ładnie się poziomują. Hybrydy z łatwością zaaplikować można "pod skórki", "polakierować" nim całą płytkę paznokcia, wykonać końcówkę w stylu french. Świetnie sprawdzają się również do różnego rodzaju zdobień. Staranne połączenie składników i pigmentów oraz odpowiednia konsystencja sprawia, że po utwardzeniu struktura hybrydy jest elastyczna i tworzy na paznokciach cienką warstwę, która łatwo dopasowuje się do powierzchni oraz doskonale współpracuje z naturalną płytką paznokcia. Podczas pracy nie ma żadnych strat materiału, gdyż kolor hybrydy nakładamy cienkimi warstwami - jak lakier do paznokci. Aby zapewnić łatwą i szybką aplikację produktu, pędzelek o równym, sprężystym włosiu, został wbudowany w nakrętkę. Kolorowe hybrydy GelPolish i Lacogel są trwałe i długo pozostają na paznokciach, nie ścierają się i nie odpryskują. Utwardzają się w lampie UV oraz UV LED.

Manicure hybrydowy wykonany produktami GelPolish by elarto oraz Lacogel Hybrid Nail System by elarto gwarantuje trwałość do 3 tygodni bez odprysków i zarysowań.* Imponująca paleta barw o intrygujących nazwach, kilka razy w roku wzbogacana jest o nowe kolekcje sezonowe. Kolory są żywe, nasycone i pięknie błyszczą. Odcienie na każdą porę roku, dnia i okazję - od klasycznych barw, poprzez pastele, neopastele, neony, aż po brokaty, kolory perłowe, czy żele magnetyczne typu cat eye. Bogata gama kolorystyczna i ciekawe, często nieoczywiste barwy hybryd dają duże możliwości artystycznej ekspresji.

*Przy zastosowaniu wszystkich produktów z linii elarto, dedykowanych do wykonania manicure hybrydowego.