Wosk naturalny Natural Wax roll-on 100g

Wosk naturalny Natural Wax roll-on 100g Zobacz większe

Depileve

19577

Naturalny wosk miękki Natural Wax z aplikatorem typu roll-on. Polecany do każdego typu skóry, do depilacji dużych powierzchni ciała np. nóg, ud, pleców. W składzie zawiera żywicę sosny, która poprawia przyczepność wosku do włosów i olejek rycynowy, który łagodzi podrażnienia skóry i uelastycznia wosk. Płynna konsystencja umożliwia rozprowadzanie cienką warstwą. Bezzapachowy, do depilacji paskowej.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

8,50 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Rodzajmiękki paskowy

Więcej informacji

Naturalny wosk miękki z aplikatorem typu roll-on, do depilacji paskowej. Bezzapachowy, rekomendowany dla każdego rodzaju skóry, do depilacji dużych obszarów (np. nogi, uda). Jego płynna konsystencja umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Zawiera składniki aktywne takie jak:

  • żywica sosny, która poprawia przyczepność wosku do włosów;
  • olejek rycynowy, który łagodzi podrażnienia skóry i uelastycznia wosk.

Wosk naturalny Natural Wax posiada niską temperaturę topnienia (37 stopni Celsjusza).

Woski Depileve mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.