Zestaw maści Podoflex z 10% mocznikiem do pielęgnacji stóp

Nowość Obniżka! Zestaw maści Podoflex z 10% mocznikiem do pielęgnacji stóp Zobacz większe

zestaw33

W zestawie maści Podoflex z 10% mocznikiem znajdują się: maść do stóp 500ml, maść do stóp 75ml 5 szt, maść do stóp 10ml 10 szt. Polecany do pielęgnacji stóp z hiperkeratozą, modzelami, pękaniem naskórka. Stosowana przy zmiękczaniu wałów paznokciowych. Zawiera mocznik 10%, żel z aloesu, masło shea, lanolinę, argininę, witaminę E i PP, alantoinę, ekstrakt z nostrzyka żółtego, olejek herbaciany.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

W skład zestawu maści Podoflex z 10% mocznikiem wchodzą następujące produkty:

  • maść z mocznikiem 10% do stóp 500ml,
  • maści z mocznikiem 10% do stóp 75ml 5 sztuk,
  • maści z mocznikiem 10% do stóp 10ml 10 sztuk.

Maść do stóp Podoflex zawiera w swoim składzie mocznik (10%) i żel z aloesu, które wpływają na miękkość i elastyczność skóry oraz zapobiegają ponownemu rogowaceniu. Maść zawiera również masło shea i lanolinę, które mają właściwości natłuszczające. Obecna w maści arginina, witamina E, witamina PP oraz alantoina poprawiają wygląd skóry. Ekstrakt z nostrzyka żółtego działa łagodząco, a olejek herbaciany regenerująco i odświeżająco. Maść PODOFLEX przeznaczona jest do pielęgnacji stóp z hiperkeratozą, modzelami, pękaniem naskórka. Stosowana przy zmiękczaniu wałów paznokciowych. Opakowanie typu airless dozuje produkt do ostatniego mililitra, bez żadnych strat podczas użytkowania. Komfortowe dozowanie oraz brak dostępu powietrza w butelce wydłuża czas do zużycia.

Stosowanie: preparat nałożyć na stopy w miejsca objęte nadmiernym rogowaceniem. Stosować 2 razy dziennie, w profilaktyce 1 raz dziennie. Maść idealna na zakończenie zabiegu pedicure kosmetycznego i medycznego, polecana dla diabetyków.