Wosk oliwkowy Olive Oil Rosin 400g

Wosk oliwkowy Olive Oil Rosin 400g Zobacz większe

Depileve

2945

Oliwkowy wosk miękki Olive Oil Rosin w puszce. Nieperfumowany. Rekomendowany dla skóry suchej i opalonej. Zawarta w jego składzie oliwa z oliwek odżywia i zmiękcza skórę. Posiada również właściwości przeciwutleniające. Olej roślinny łagodzi podrażnienia i odżywia skórę. Wosk o płynnej konsystencji, do depilacji paskowej.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

41,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Rodzajmiękki paskowy

Więcej informacji

Wosk oliwkowy, miękki, o płynnej konsystencji, w puszce, do depilacji paskowej. Rekomendowany dla skóry suchej i opalonej. Zawiera składniki aktywne takie jak:
- oliwa z oliwek, która odżywia i zmiękcza skórę, posiada właściwości przeciwutleniające;
- olej roślinny, który łagodzi podrażnienia i odżywia skórę.
Wosk oliwkowy Olive Oil Rosin należy rozgrzać do temperatury ok. 37 stopni Celsjusza.

Woski Depileve mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.