Krem regenerujący 50ml

Krem regenerujący 50ml Zobacz większe

Krem o bogatej, półtłustej konsystencji z linii Chocolate przeznaczony jest dla cery normalnej, suchej i bardzo suchej. Działa stymulująco na mikrokrążenie i dotlenienie komórek, nadając cerze zdrowy i świeży wygląd. Zawiera ekstrakt czekolady bogaty w witaminy A, E, H, F oraz sole mineralne. Pojemność produktu idealna do odsprzedaży klientowi w celu dalszej pielęgnacji w domu.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Czekoladowy krem do ciała uzupełnia zabiegi czekoladowe Norel, których niekwestionowane działanie w ramach wellnessu zostało potwierdzone w wielu gabinetach kosmetycznych na terenie całej Polski. Zabiegi czekoladowe działają również pobudzająco na spalanie tkanki tłuszczowej, ponieważ czekolada stymuluje mikrokrążenie i dotlenienie komórek. Krem poprzez działanie stymulujące czekolady poprawia koloryt skóry, jej ujędrnienie i elastyczność.
Stosowanie: czekoladowy krem można stosować w ramach pielęgnacji ciała zarówno dla skór młodych jak i dojrzałych, po kąpieli, po saunie, po solarium. Aromat czekolady utrzymuje się na skórze po całkowitym wchłonięciu kremu, przez długi okres czasu.
Składniki aktywne: caobromina, teobromina, polifenole, flawonoidy, witaminy A, E, H, F.
Produkt przebadany dermatologicznie.
Pojemność produktu idealna do odsprzedaży klientowi w celu dalszej pielęgnacji w domu.