Maska żelowa kawowa Coffee SPA 1000ml

Coffee Spa maska kawowa do zabiegów na ciało 1000 ml Zobacz większe

Norel

6040

Żelowa maska kawowa z linii Coffee SPA polecana jest do zabiegów wyszczuplających, redukujących tkankę tłuszczową i cellulit oraz w ramach odnowy biologicznej. Działa antycellulitowo poprzez odblokowanie zastoin limfatycznych, usunięcie toksyn oraz produktów przemiany materii. Ma bardzo silne działanie antyrodnikowe, co w efekcie chroni komórki przed starzeniem. Efektywnie przyspiesza lipolizę.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Typ skóryz cellulitem

Więcej informacji

Kawowa maska (PN 306) o żelowej konsystencji i pobudzającym zapachu kawy. Przeznaczona do zabiegów wyszczuplających, redukujących tkankę tłuszczową i cellulit oraz w ramach odnowy biologicznej. Maska efektywnie przyspiesza lipolizę, czyli rozkład trójglicerydów tłuszczów do wolnych kwasów tłuszczowych, co ułatwia ich usunięcie z komórek. Działa antycellulitowo poprzez odblokowanie zastoin limfatycznych, usunięcie toksyn oraz produktów przemiany materii. Ma bardzo silne działanie antyrodnikowe, co w efekcie chroni komórki przed starzeniem. Maskę można również stosować do body-wrappingu.

Maseczka kawowa Coffee SPA zawiera ekstrakt z kawy Arabica, bogaty w kofeinę, polifenole, kwasy chlorogenowe: kawowy i chinowy.

Stosowanie: nałożyć cienką warstwę maski na całe ciało, zawinąć w prześcieradło foliowe. Przykryć kocem elektrycznym na 25 minut. Zmyć maskę pod prysznicem lub mokrymi kompresami. Przy skórach naczyniowych nie stosować koca termicznego.