Żel redukujący tkankę tłuszczową Gluco Stop 250ml

Żel Gluco Stop z kompleksem redukującym tkankę tłuszczową 250ml Zobacz większe

Norel

5992

Żel Gluco Stop z kompleksem redukującym tkankę tłuszczową z linii Slimming & Anticellulite przeznaczony jest do zabiegów "wyszczuplających", modelujących sylwetkę i limfodrenujących. Reguluje poziom glukozy w komórkach. Żel jest pierwszym, polskim kosmetykiem z tzw. glucostopem, unikalnym wyciągiem roślinnym z kory chińskiego krzewu Syzygium Jambolana.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Żel (PZ 043) przeznaczony jest do profesjonalnych zabiegów "wyszczuplających", modelujących sylwetkę i limfodrenujących. Jest pierwszym polskim kosmetykiem z tzw. glucostopem, unikalnym wyciągiem roślinnym z kory chińskiego krzewu Syzygium Jambolana. Reguluje poziom glukozy w komórkach do stanu, w którym przemiany energetyczne, w których bierze udział glukoza, zachodzą prawidłowo. Równowaga pomiędzy lipolizą a lipogenezą zostaje zachowana, dzięki czemu zbędne złogi tłuszczu nie odkładają się.

Żel zawiera:

  • ekstrakt z liści Syzygium Jambos – obniża poziom glukozy w komórkach do poziomu fizjologicznego;
  • kompleks antycellulite (wyciąg z alg, ekstrakty z bluszczu, ruszczyka, nostrzyka, bylicy bożego drzewka, kofeina i L-karnityna) oraz Centella Asiatica – efektywnie pobudzają procesy lipolizy (rozkład złogów tłuszczowych), poprawiają mikrokrążenie i wyraźnie zmniejszają objawy "skórki pomarańczowej". Działają przeciwobrzękowo, pojędrniająco i uelastyczniająco na skórę.

Stosowanie: żel wmasować w miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej i objawami cellulitu.