Żel aktywny w walce z cellulitem Retinol contra Cellulite 250ml

Żel aktywny w walce z cellulitem Retinol Contra Cellulite 250ml Zobacz większe

Norel

4499

Retinol contra Cellulite żel aktywny w walce z cellulitem z linii Slimming & Anticellulite przeznaczony jest do profesjonalnych zabiegów "wyszczuplających" i modelujących sylwetkę. Unikalne połączenie retinolu w liposomach stabilizowanych witaminą C z kompleksem antycellulite, pomaga w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, obrzęków, cellulitu oraz rozjaśnia i spłyca świeże rozstępy.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Preparat Retinol contra Cellulite (PZ 044) ma postać delikatnego żelu o doskonałym wchłanianiu. Przeznaczony jest do profesjonalnych zabiegów "wyszczuplających" i modelujących sylwetkę. Unikalne połączenie retinolu w liposomach stabilizowanych witaminą C z kompleksem antycellulite, pomaga w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, obrzęków, cellulitu oraz rozjaśnia i spłyca świeże rozstępy.

Żel aktywny w walce z cellulitem Retinol contra Cellulite w swoim składzie zawiera:

  • liposomy z witaminami A, E, C i hydroksyproliną – stymulują odnowę kolagenu, poprawiają napięcie i elastyczność skóry. Dodatkowo retinol wykazuje działanie lipolityczne – rozkład tłuszczy do wolnych kwasów tłuszczowych, co ułatwia ich eliminację z komórek;
  • kompleks antycellulite (wyciąg z alg, ekstrakty z bluszczu, ruszczyka, nostrzyka, bylicy bożego drzewka, kofeina i L-karnityna) oraz Centella Asiatica – efektywnie pobudzają procesy lipolizy (rozkład złogów tłuszczowych), poprawiają mikrokrążenie i wyraźnie zmniejszają objawy "skórki pomarańczowej". Działają przeciwobrzękowo, pojędrniająco i uelastyczniająco na skórę.

Stosowanie: żel wmasować w miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej i objawami cellulitu.