Klej do przedłużania rzęs Glue Clear 10ml

Klej Glue Clear 10 ml Zobacz większe

Bezbarwny klej do przedłużania rzęs metodą 1:1. Nieodzowny podczas przedłużania rzęsami kolorowymi. Idealna konsystencja pozwala na szybką, efektywną pracę. Klej szybkoschnący, zasycha w kilka sekund, ładnie się rozprowadza, nie tworzy grudek. Mocna formuła kleju wiąże naturalny włos ze sztuczną rzęsą na kilka tygodni. Wodoodporny. Do demakijażu nie należy używać preparatów na bazie olejków.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Klej bezbarwny do przedłużania rzęs metodą 1:1. Nieodzowny podczas przedłużania rzęsami kolorowymi. Idealna konsystencja pozwala na szybką i efektywną pracę. Klej szybkoschnący (zasycha w kilka sekund), ładnie się rozprowadza, nie tworzy grudek. Mocna formuła kleju wiąże naturalny włos ze sztuczną rzęsą na kilka tygodni. Produkt wodoodporny. Do demakijażu nie należy używać preparatów na bazie olejków.

Informacje dotyczące przechowywania i środków ostrożności.
1. Klej przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
2. Trzymaj klej z daleka od światła słonecznego.
3. Aby przedłużyć okres trwałości, przechowuj klej w chłodziarce lub w chłodnym miejscu.
4. Stosuj klej w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w temperaturze 18-25 stopni Celsjusza i wilgotności 50-60%.
5. Nie przechowuj kleju wraz preparatami przygotowującymi, odtłuszczającymi i zwiększającymi przyczepność t.j.: Cleaner, Primer oraz Pre-treatment.
6. W razie kontaktu z oczami nie próbuj na siłę otwierać oczu. Natychmiast przemyj oczy pod bieżącą wodą przez minimum 15 minut. Skonsultuj się z lekarzem.
7. W razie kontaktu kleju ze skórą miejscowo zastosuj aceton, a po chwili delikatnie oddziel (zdrap) klej od skóry lub zanurz ubrudzoną klejem część ciała w ciepłej wodzie z mydłem i zaczekaj aż klej zmięknie, a następnie delikatnie go zdrap.