Rzęsy jedwabne czarne C 9x0,15 4500szt

Rzęsy jedwabne czarne C 9x0,15 4500 szt. Zobacz większe

Rzęsy czarne o długości 9 mm, grubości 0,15 mm, zalotnym podkręceniu - najbardziej popularny skręt C. Wykonane z protein jedwabiu pochodzenia naturalnego. Są elastyczne, delikatniejsze, bardziej naturalne niż syntetyczne, najbardziej zbliżone do właściwości naturalnego włosa. Zwężają się od podstawy do nasady, idealnie przylegają do naturalnej rzęsy. Umocowane w rzędach na samoprzylepnych taśmach.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Czarne rzęsy C 9x0,15 wykonane są z protein jedwabiu pochodzenia naturalnego. Są elastyczne, delikatniejsze i bardziej naturalne niż syntetyczne, najbardziej zbliżone do właściwości naturalnego włosa. Zwężają się od podstawy do nasady, idealnie przylegają do naturalnej rzęsy. Odpowiednio dobrany skręt, długość i grubość pozwalają osiągnąć bardzo naturalny efekt. Przedłużone rzęsy nie obciążają naturalnych, są wodoodporne, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Rzęsy nie przeszkadzają w codziennych czynnościach: pływaniu, kąpieli, uprawianiu sportu etc., trzymają skręt, nie odkształcają się.
Rzęsy umocowane w rzędach na samoprzylepnych taśmach, łatwe w aplikacji. Można ściągać je pojedynczo lub całymi liniami.
Skręt: C - lekko podkręcone (najbardziej popularne, wyglądają naturalnie, są zalotnie podkręcone).
Długość: 9 mm.
Grubość: 0,15 mm - cienkie (zalecane dla osób posiadających krótkie i słabe rzęsy).
Opakowanie: około 4500 szt. / 16 linii.