Błyszczyk do ust Sweet Elixir nr 8 (intensywna wiśnia) 4ml

Błyszczyk do ust Sweet Elixir nr 8 (intensywna wiśnia) 4ml Zobacz większe

Karaja

zam

Błyszczyk do ust Sweet Eliksir nr 8 w kolorze intensywnej wiśni, z satynowym wykończeniem. Idealny dla pań o chłodnym typie urody. Skutecznie pobudza kolagen i elastynę w skórze. Modeluje, poprawia strukturę ust, powiększa ich objętość, nawilża. Dzięki połączeniu ekstraktów z rośliny Portulaca Pilosa z witaminą E i składnikiem aktywnym Volulip, naśladuje działanie zastrzyków z kwasu hialuronowego.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Apetyczny błyszczyk do ust o owocowym zapachu Sweet Eliksir nr 8 w kolorze intensywnej wiśni, z satynowym wykończeniem. Idealny dla pań o chłodnym typie urody. Jego naukowo udowodnione działanie anti-aging, naśladuje działanie zastrzyków z kwasu hialuronowego*. Wszystko dzięki połączeniu ekstraktu z rośliny Portulaca Pilosa z witaminą E oraz opatentowanym składnikiem aktywnym ostatniej generacji Volulip®. Błyszczyk modeluje i poprawia strukturę ust, powiększa ich objętość, zaokrąglenie, miękkość, doskonale nawilża. Skutecznie pobudza kolagen i elastynę w skórze oraz podwaja syntezę kwasu hialuronowego, poprawiając w widoczny sposób architekturę ust.

*Przeprowadzone badania kliniczne wykazały, że stosowanie błyszczyka Sweet Eliksir 2 razy dziennie przez miesiąc, poprawia strukturę ust, zwiększając ich objętość, zaokrąglając je i powodując że usta stają się miękkie.