Tipsy Almond Natural 300szt

Tipsy Almond Natural 300 szt. Zobacz większe

Tipsy Almond Natural w mlecznym kolorze, o kształcie tzw. migdałku oraz prawidłowo wyprofilowanych krawędziach bocznych. Ze względu na brak kieszeni umocować je możemy w dowolnym miejscu płytki, co znacznie przyspiesza proces dopasowania oraz umożliwia pracę na różnych typach naturalnych paznokci np. typu wachlarz, skocznia, na płytce obgryzionej. Łatwe w obróbce, nie pękają podczas pracy.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Opakowanie zawiera 300 sztuk tipsów mlecznych Almond Natural (po 30 sztuk z rozmiaru). Istnieje możliwość dokupienia poszczególnych rozmiarów tipsów (nr 1 - największy, nr 10 - najmniejszy).
Tipsy Almond (migdały / migdałki) to tipsy o prawidłowo wyprofilowanych krawędziach bocznych. Do tej pory efekt ten można było uzyskać tylko za pomocą formy (szablonu), gdyż standardowe tipsy cechuje wygięcie krzywej C. Ze względu na brak kieszeni umocować je możemy w dowolnym miejscu płytki, co znacznie przyspiesza proces dopasowania oraz umożliwia pracę na różnych typach naturalnych paznokci (np. typu wachlarz, skocznia, na płytce obgryzionej). Wykonane z elastycznego tworzywa, wzbogaconego o składniki wzmacniające przed urazami mechanicznymi. Łatwe w obróbce, nie pękają podczas pracy.
Odcień Natural to tipsy o jasnym, mlecznym kolorze.
Tipsy zapakowane w wygodny, plastikowy pojemnik. Szczelne zamknięcie uniemożliwia wysypanie czy mieszanie się tipsów miedzy sobą, pozwala utrzymać warsztat pracy w ładzie i porządku.