Technology żel do ultradźwięków z mikrokolagenem 500g

Obniżka! Technology żel do ultradźwięków 500ml Zobacz większe

Preparat specjalistyczny z linii Technology przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, dla kobiet i mężczyzn. Żel do ultradźwięków, sonoforezy, mezoterapii bezigłowej. Zawiera mikrokolagen, który wzmacnia sprężystość skóry, zapobiega jej wiotczeniu, wygładza. Łagodzi podrażnienia i wycisza. Preparat może być stosowany nawet w przypadku skór mieszanych i nadmiernie przetłuszczających się.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Żel przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, dla kobiet i mężczyzn. Żel do ultradźwięków, sonoforezy, mezoterapii bezigłowej. Zawiera mikrokolagen, który wzmacnia sprężystość skóry, zapobiega jej wiotczeniu, wygładza. Łagodzi podrażnienia i wycisza. Lekka formuła preparatu nie zatyka porów. Wspomaga absorpcję składników aktywnych z serum podczas zabiegów z ich zastosowaniem. Preparat może być stosowany nawet w przypadku skór mieszanych i nadmiernie przetłuszczających się.
Żel gwarantuje prawidłowe przewodnictwo ultradźwięków, wysoką odporność na wysychanie oraz komfort pracy wynikający z najwyższej przyczepności preparatu - nie spływa ze skóry podczas zabiegu.

Stosowanie: kryjącą warstwę żelu nałożyć równomiernie na skórę poddaną zabiegowi. Przyłożyć głowicę. Wprowadzać powoli, kolistymi ruchami.

Składniki aktywne: mikrokolagen, alantoina, pantenol.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.