Duet do stóp kremowy peeling + sól do kąpieli stóp z limonką

Obniżka! Duet do stóp kremowy peeling 500 g, sól do kąpieli 600 g Zobacz większe

Kremowy peeling do stóp dla kobiet i mężczyzn do peelingu stóp i kolan. Krem usuwa zgrubiałą i zrogowaciałą skórę stóp, która jest przeszkodą przy wchłanianiu pielęgnujących skórę substancji. Odświeżająca sól do kąpieli stóp z limonką i miętą.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Kremowy peeling do stóp dla kobiet i mężczyzn do peelingu stóp i kolan. Krem usuwa zgrubiałą i zrogowaciałą skórę stóp, która jest przeszkodą przy wchłanianiu pielęgnujących skórę substancji. Dzięki masażowi kremem, poprawia się ukrwienie stóp, skóra staje się bardziej miękka i gładka, jest lepiej przygotowana do wchłonięcia aktywnych składników, co wzmacnia intensywność działania stosowanych kosmetyków. Peeling złuszcza i głęboko penetruje zgrubienia skóry, zmiękcza i wygładza, zapobiega ponownemu powstawaniu zgrubień, poprawia ukrwienie stóp.
Sól do kąpieli stóp z limonką i miętą zmiękcza zrogowaciały naskórek, ułatwia usunięcie modzeli, odcisków. Działa dezynfekująco i odświeżająco, skutecznie zapobiega poceniu się stóp. Relaksuje zmęczone stopy.
W zestawie: kremowy peeling do stóp 500 g, sól do kąpieli stóp z limonką i miętą 600g .