Elektryczny fotel kosmetyczny/pedicure Mateo biały

Elektryczny fotel kosmetyczny/pedicure Mateo biały Zobacz większe

Panda

7922

Wielofunkcyjny fotel kosmetyczny do zabiegów pedicure. Posiada elektrycznie regulowaną wysokość fotela, kąt nachylenia siedziska oraz oparcia. Dodatkowo fotel posiada manualną regulację nachylenia podnóżków i zagłówka.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

5 744,10 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wielofunkcyjny fotel kosmetyczny do zabiegów pedicure. Posiada elektrycznie regulowaną wysokość fotela, kąt nachylenia siedziska oraz oparcia. Dodatkowo fotel posiada manualną regulację nachylenia podnóżków na siłownikach gazowych i zagłówka. Możliwość dopasowania optymalnej pozycji fotela zapewnia komfort klientowi oraz prawidłową i wygodną postawę osobie wykonującej zabiegi. W zagłówku znajduje się otwór na twarz, pozwalający na wykonywanie masażu. Fotel posiada solidne metalowe mechanizmy, jest łatwy do utrzymania w czystości, dzięki obiciu wykonanym z wysokogatunkowej eko-skóry. Model sterowany pilotem. Kolor biały.

Dane techniczne:
- szerokość siedziska: 80 cm,
- wysokość siedziska: 55-97 cm,
- długość: 176 cm,
- moc: 100V-120V/220V-240V, 50-60 Hz,
- masa: 75-85 kg.
Producent: Panda Trzebnica.

Uwaga! Dokładamy wszelkich starań, aby realizować przesyłki sprawnie i szybko. Zazwyczaj, w przypadku towarów dostępnych na specjalne zamówienie, czas ich realizacji nie przekracza 2-7 dni roboczych. Czasem jednak, z przyczyn niezależnych od nas, czas oczekiwania może się wydłużyć. Z tego względu, do 48 h od złożenia zamówienia, poinformujemy o planowanym czasie realizacji przesyłki.