Rzęsy jedwabne podwójne czarne C 9x0,20 640par

Rzęsy jedwabne podwójne czarne C 9x0,20 640 par Zobacz większe

Zalotnie podkręcone, podwójne rzęsy wykonane z protein jedwabiu pochodzenia naturalnego, w czarnym kolorze. Elastyczne, delikatniejsze i bardziej naturalne niż syntetyczne, najbardziej zbliżone do właściwości naturalnego włosa. Zwężają się od podstawy do nasady, idealnie przylegają do naturalnej rzęsy. Nie zaleca się aplikować ich na każdą z rzęs aby nadmiernie nie obciążać naturalnych rzęs.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Rzęsy wykonane z protein jedwabiu pochodzenia naturalnego. Elastyczne, delikatniejsze i bardziej naturalne niż syntetyczne, najbardziej zbliżone do właściwości naturalnego włosa. Zwężają się od podstawy do nasady, idealnie przylegają do naturalnej rzęsy. Odpowiednio dobrany skręt, długość i grubość pozwalają osiągnąć spektakularny efekt maksymalnie grubych rzęs. Nie zaleca się aplikować je na każdą z rzęs aby nadmiernie nie obciążać naturalnych rzęs. Przedłużone rzęsy są wodoodporne, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Rzęsy nie przeszkadzają w codziennych czynnościach: pływaniu, kąpieli, uprawianiu sportu etc., trzymają skręt, nie odkształcają się.
Rzęsy umocowane w rzędach na samoprzylepnych taśmach, łatwe w aplikacji. Można ściągać je pojedynczo lub całymi liniami.
Skręt: C - lekko podkręcone (najbardziej popularne, wyglądają naturalnie, są zalotnie podkręcone).
Długość: 9 mm.
Grubość: 0,20 mm - średnie.
Opakowanie: 640 par / 16 linii.