Kombajn kosmetyczny 3w1 galwan, ultradźwięki, darsonval

Kombajn kosmetyczny 3w1 galwan, ultradźwięki, darsonval Zobacz większe

Pozostali

19481

Wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające wykonanie specjalistycznych zabiegów, poularnych w gabinetach kosmetycznych.
Wytwarza prądy d’Arsonvala, które znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce oraz działają terapeutycznie. Wykazują właściwości powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne, ich użycie polecane jest np. po zabiegu oczyszczania skóry.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

1 019,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wielofunkcyjne urządzenie umożliwiające wykonanie specjalistycznych zabiegów, poularnych w gabinetach kosmetycznych.
Wytwarza prądy d’Arsonvala, które znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce oraz działają terapeutycznie. Wykazują właściwości powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne, ich użycie polecane jest np. po zabiegu oczyszczania skóry. Ładunki elektryczne powodują również rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry oraz zwiększają absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych.
Galwanoteraia: jontoforeza - polegająca na wprowadzaniu do skóry zjonizowanych form kosmetyków oraz galwanizacja - polegająca na działaniu samym prądem elektrycznym.
Fale ultradźwiękowe (1MHz) stymulują tkankę i poprawiają przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Urządzenie umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych. Ponadto poprawiają cyrkulację krwi, odprężają mięśnie i pomagają rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu.
W zestawie komplet końcówek. Kolor: biały.
Wymiary urządzenia: 36 x 28 x 15cm. Waga: 6,5 kg.

Uwaga! Dokładamy wszelkich starań, aby realizować przesyłki sprawnie i szybko. Zazwyczaj, w przypadku towarów dostępnych na specjalne zamówienie, czas ich realizacji nie przekracza 2-7 dni roboczych. Czasem jednak, z przyczyn niezależnych od nas, czas oczekiwania może się wydłużyć. Z tego względu, do 48 h od złożenia zamówienia, poinformujemy o planowanym czasie realizacji przesyłki.