Serum regenerujące SKINFLEX do ciała 200ml

Serum regenerujące SKINFLEX do ciała 200ml Zobacz większe

Podopharm

Balsam regenerujący SKINFLEX przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skór atopowych, suchych ze skłonnością do łuszczenia się. Polecany dla diabetyków. Receptura serum oparta jest na innowacyjnej technologii ciekłych kryształów. Naturalne oleje nadają skórze głębokie nawilżenie, miękkość, elastyczność i regenerują ją. Balsam nie pozostawia tłustego filmu.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Receptura serum SKINFLEX oparta jest na innowacyjnej technologii ciekłych kryształów. Mieszanka naturalnych olei takich jak: olej buriti, olej kokosowy, olej z oliwek oraz masło shea nadają skórze głębokie nawilżenie, miękkość, elastyczność i regenerują ją. Bogactwo składników aktywnych: soku z aloesu, allantoiny, ekstraktu z lukrecji oraz witamina F (bogatej w NNKT) doskonale pielęgnują nawet najbardziej wymagającą skórę. Najwyższy komfort i przyjemność stosowania serum zapewnia niezwykły i subtelny zapach oraz fakt, że balsam nie pozostawia tłustego filmu.
Balsam regenerujący SKINFLEX przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skór atopowych, suchych ze skłonnością do łuszczenia się.

Produkt przebadany dermatologicznie. Polecany dla diabetyków.

Inne produkty z tej kategorii