Żel aktywny w walce z cellulitem Retinol Contra Cellulite 200ml

 Żel aktywny w walce z cellulitem Retinol Contra Cellulite 200ml Zobacz większe

Norel

Żel z linii Body Care jest najnowszym osiągnięciem kosmetologii w zakresie redukcji cellulitu, wyszczuplania i odnowy komórkowej skóry. W recepturze zawarto witaminę A (retinol) zamkniętą w liposomach i stabilizowaną witaminą C. Retinol wykazuje działanie lipolityczne - rozkład tłuszczy do wolnych kwasów tłuszczowych, co ułatwia ich eliminację z komórek.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

36,00 zł

Więcej informacji

Ponadto stymuluje odnowę kolagenu, co poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wyjątkowa skuteczność żelu polega na synergicznym działaniu retinolu i kompleksu antycellulitowego (wyciągi z alg zielonych i brunatnych, ekstrakt z bluszczu, ostrokrzewu, L-karnityna, kofeina, witamina E). Żel pomaga w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i objawów "skórki pomarańczowej" oraz rozjaśnia i spłyca świeże rozstępy. Preparat ma postać delikatnego żelu i doskonale się wchłania.
Stosowanie: żel należy wmasować w miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitu. Codziennie rano po umyciu ciała (przez okres co najmniej 3 - 6 tygodni). Aby uzyskać szybszy efekt, stosować żel na zmianę z kremem wyszczuplającym Norel - rano żel, wieczorem krem, który należy wmasować w rozgrzaną po kąpieli skórę. Żel można stosować zamiennie z żelem Gluco-stop.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii