Krem z dzikiego ignamu U Wild Yam Cream 50g

Krem z dzikiego ignamu U Wild Yam Cream 50 ml Zobacz większe

Rejuvi

Krem z dzikiego ignamu Wild Yam Cream łączy wyciąg z meksykańskiego dzikiego ignamu (najlepsze źródło progesteronu) oraz wyciąg z ziarnka soi (zawiera naturalny progesteron identyczny z naturalnym). Całość uzupełniona jest olejkiem z ogórecznika bogatym w GLA. Regularne stosowanie wspomaga utrzymanie harmonijnego systemu hormonalnego (np. łagodzi objawy PMS i menopauzy, zapobiega osteoporozie).

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Krem Wild Yam Cream łączy wyciąg z meksykańskiego dzikiego ignamu (najlepsze źródło progesteronu) oraz wyciąg z ziarnka soi (zawiera naturalny progesteron identyczny z naturalnym). Całość uzupełniona jest olejkiem z ogórecznika bogatym w GLA. Regularne stosowanie kremu wspomaga utrzymanie harmonijnego systemu hormonalnego, który gwarantuje wiele korzyści dla zdrowia np. łagodzi objawy PMS, zapobiega osteoporozie, zapobiega rakowi piersi i macicy, redukuje hormonalną hyper-pigmentację, łagodzi objawy menopauzy, pomaga redukować tłuszcz oraz podnosi poziom HDL. Przy codziennym stosowaniu rezultaty widoczne są już po miesiącu.

Stosowanie: aplikować codziennie lub co drugi dzień na skórę szyi, piersi, klatkę piersiową, brzuch i inne części ciała o cienkiej skórze. Wmasowywać aż do całkowitego wchłonięcia.

Kraj pochodzenia: USA.

Inne produkty z tej kategorii