Żel różowy mleczny Basic Pink 50g

Elarto

Żel do paznokci samopoziomujący, jednofazowy o mlecznym różowym kolorze Basic Pink. Żel różowy mleczny bardzo dobrze trzyma się naturalnej płytki paznokcia, dzięki czemu jest idealny jako żel podkładowy / bazowy. Doskonały do stylizacji paznokci typu french. Nadaje się również do budowania paznokci na formie.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę.

149,00 zł

Więcej informacji

Żel Basic Pink to żel do stylizacji paznokci - jednofazowy, niezwykle łatwy do nałożenia, samopoziomujący, o różowym, mlecznym kolorze. Ze względu na swoją elastyczność oraz dużą przyczepność do naturalnej płytki, idealnie sprawdza się jako pierwsza, podkładowa warstwa. Idealny do budowania paznokci. Nadaje się na tips i na formę. Polecany w przypadku paznokci, na których "nic się nie trzyma". Nadaje paznokciom zdrowy, ładny kolor bez smug. Manicure wykonany za pomocą żelu różowego mlecznego nie zmienia koloru.

Inne produkty z tej kategorii

 • Elarto

  Żel do stylizacji paznokci jednofazowy, samopoziomujący, różowy mleczny - Basic Pink. Żel podkładowy, niezwykle łatwy w aplikacji, charakteryzujący się doskonałą przyczepnością do płytki paznokcia. Żel budujący Basic Pink sprawdza się również na tzw. "trudnych" paznokciach, na których nic się nie trzyma. Nadaje paznokciom zdrowy, naturalny kolor.

  21,00 zł
 • Elarto

  Żel do stylizacji paznokci w kolorze różowym mlecznym - Basic Pink o pojemności 30g. Idealny do budowania paznokci na tipsie i na formie. Doskonale trzyma się naturalnej płytki paznokcia, dzięki czemu żel nadaje się do stosowania jako żel bazowy / podkładowy. Basic Pink jest łatwy w aplikacji, nie pozostawia smug. Żel różowy mleczny średniogęsty nadaje...

  99,00 zł
 • Elarto

  Basic Pink to żel do stylizacji paznokci w kolorze różowym mlecznym. Samopoziomujący, jednofazowy, niezwykle łatwy do nałożenia. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia, dzięki czemu żel jest idealny jako pierwsza podkładowa warstwa. Żel nadaje się również do budowania paznokci zarówno na tipsie jak i na formie.

  59,00 zł
 • Elarto

  Zestaw żeli twardych w atrakcyjnej cenie dla najbardziej wymagających! Kup żel różowy mleczny Basic Pink (5 g) o doskonałej przyczepności oraz żel bezbarwny Universal Gel (5 g), który nie powoduje pieczenia w lampie, a otrzymasz w PREZENCIE żel nawierzchniowy o wysokim połysku GlassGo 15 ml! (Produkt przeznaczony jest wyłącznie paznokci żelowych, nie...

  42,00 zł 101,00 zł