Lakier ochronny utwardzający Seche Vite 14ml

Utwardzający lakier ochronny 14 ml Zobacz większe

Seche

9003

Żelowy lakier ochronny do manicure. Szybkoschnący. Specjalnie opracowana formuła przenika przez wszystkie warstwy manicure i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku. Sprawia, że manicure jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem. Nie żółknie. Do stosowania na jeszcze wilgotny lakier kolorowy.

Więcej szczegółów

20,90 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Szybkoschnący, żelowy lakier ochronny. Specjalnie opracowana formuła przenika przez wszystkie warstwy manikiuru i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku. Sprawia, że manikiur jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem. Nie żółknie.

Stosowanie: aplikować Seche Vite na jeszcze wilgotny lakier kolorowy. Należy uformować na końcu pędzelka dość dużą kroplę, a następnie rozprowadzić ją równomiernie na paznokciu, pamiętając o pomalowaniu końcówek. Nie dotykać pędzelkiem lakieru kolorowego, ponieważ mogą w ten sposób powstać prześwity. Uwaga! Nie stosuj Seche Vite na suchy lakier kolorowy, ani w celu odświeżenia manikiuru.

Inne produkty z tej kategorii